×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2015
Drukāt

Skvorcovs – dzimšanas dienā vārti, dziesma un siera kūka

foto: Juris Kalniņšfoto: Juris Kalniņš

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Gunārs Skvorcovs 25. dzimšanas dienu atzīmēja iespējami labākajā veidā – guva vārtus, palīdzot komandai gūt ļoti svarīgu uzvaru pār Čerepovecas “Severstaļ” (2:0).

“Paskatījos, kur ir brīva vieta un metu. Pirms tam Māris (Bičevskis) atdeva labu piespēli, (Kristaps) Sotnieks stūrī pacīnījās. Viss sakrita tā, kā jābūt. Es zināju, ka šodien iemetīšu – vienkārši jutu,” laimīgs bija hokejists.

Jūsu uzbrucēju maiņa pēdējā laikā spēlē tiešām labi.

Mēs domājam, štukojam, ko darīt. Viens otru pilnveidojam un kaut kas arī sanāk.

Vai domājat pie pokera un viskija glāzes?

Pokeru spēlējam – jā, bet viskija gan nav.

Kādas bija emocijas pirms mača pret “Severstaļ” – tā tomēr bija sešu punktu spēle?

Gatavojāmies kā vienmēr, bet tagad esam uz pacilāta viļņa, līdz ar to vieglāk spēlēt. Grūti spriest, kur slēpjas veiksmes formula, vienkārši cenšamies pildīt treneru norādījumus.

Televīzijā teici, ka komandas biedrus cienāsi ar kūku.

Jā, bija siera kūka, viens otrs laikam vēl ģērbtuvē mielojas. Nekādu svinību gan nebūs, braukšu mājās, rīt atkal treniņš.

Parasti tu komandas biedrus sveic ar dziesmu. Kas šodien dziedāja?

Vienmēr es dziedu arī pats sev, bet šoreiz čaļi no rīta treniņā uzdziedāja “Daudz baltu dieniņu”. Bija patīkami. Treneris bija aizmirsis manu dzimšanas dienu, bet čaļi atgādināja.

25 gadi – tas ir mazliet apaļš skaitlis.

Man šodien sirds iesāpējās, laikam sajutu vecumu (smejas). Varbūt pa nervu kāds uzšāva. Bet labākie hokejista gadi jau vēl priekšā.

Kā ceturtdien uzņemsiet Sanktpēterburgas “SKA”?

Jāprasa vadībai, kurā viesnīcā viņi paliek (smejas). Gatavosimies kā katrai spēlei, neskatāmies, kas par pretinieku – vai tabulā kaut kur līdzās vai krietni augstāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+