×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. jūlijs, 2015
Drukāt

Šlāgerdziedātāja Ineta Rudzīte laiž klajā vasarīgu dziesmu “Saules staros”. Noklausies!

Publicitātes foto - Kaspars Filips DobrovolskisPublicitātes foto - Kaspars Filips Dobrovolskis

Dziedātāja Ineta Rudzīte laidusi klajā jaunu dziesmu vasarīgās noskaņās “Saules stars”, kuras mūzikas autori ir pati Ineta un jaunais komponists Edgars Jass.

“Kādā lietainā pavasara dienā tapa jautra dziesmiņa par sauli, mākoņiem un par to, ka uz katru lietu var paskatīties no divām pusēm. Galvenais ir neskumt, bet ar saulainu smaidu raudzīties pasaulē, un tad tā uzsmaidīs arī tev,” aicina dziedātāja.

Dziesmas vārdu autors ir Roberts Gobziņš, ar kuru Inetai jau ir bijusi sadarbība albuma “Baltais zieds” tapšanās laikā. “Dziesma ir par to, ka tikt pāri grūtībām un nomāktībai var tikai kustībā, nevis paliekot uz vietas. Neviens no mums nav lietusgāzes upuris, jo lietus nāk no augšas – dabīgās gaismas tur ir vairāk, nekā apakšā,” atzīst Gobziņš.

Šobrīd Inetas Rudzītes radošā dzīve ir raiba un piesātināta, dziedātāja daudz koncertē un ir mīļi gaidīta pasākumos dažādās Latvijas vietās.

Dziedātāja Ineta Rudzīte savus pirmos soļus solo karjerā spēra 2012.gadā, izdodot pirmo studijas albumu “Baltais zieds”, kas strauji iemantoja popularitāti un tika nominēts “Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai” kā viens no labākajiem 2012.gada šlāgermūzikas albumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+