×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. novembris, 2015
Drukāt

Slaktiņā izdzīvojušais zēns pastāsta par notikušo

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Zviedrijā 23. oktobrī notikušajā uzbrukumā Trolhetanas skolā cietušais pusaudzis izrakstīts no slimnīcas un vēlas atgriezties skolā.

Piecpadsmit gadus vecais zēns intervijā vietējiem plašsaziņas līdzekļiem atklāja, ka ļoti priecājas, ka palicis dzīvs pēc asiņainā slaktiņa, kurā bojā gāja viņa vienaudzis un skolotāja palīgs: “Man bija dzīvībai bīstami ievainojumi. Patlaban ārsti saka, ka man ir labas izredzes pilnībā atveseļoties. Es ceru, ka viņiem būs taisnība. Esmu laimīgs, ka paliku dzīvs.”

Viņš bruņotajam vīrietim maskā atvēris klases durvis. “Sākumā es domāju, ka tas ir Helovīna joks. Kad jautāju, kas viņš ir, viņš neko neatbildot, man uzbruka,” notikuma detaļas plašsaziņas līdzekļiem pastāstīja pusaudzis.

Uzbrucējs ar zobenu veica vairākus dūrienus zēna ķermenī, ievainojot plaušas, liesu, kreiso roku, gandrīz skarot arī sirdi.”Mani draugi kliedza, kad es novilku džemperi. Taču daži neticēja, ka tās ir īstas asinis,” sacīja puisis, kurš kopā ar ģimeni Zviedrijā, bēgot no vardarbības Sīrijā, ieradies pirms gada. “Es domāju, ka Zviedrija ir droša valsts. Tā es domāju līdz uzbrukumam skolā,” viņš klāstīja medijiem. Vienlaikus viņš cer, ka jau drīz varēs atgriezties skolā.

Jau vēstīts, ka 21 gadu vecais uzbrucējs, kuru policija nošāva, asiņaino slaktiņu skolā sarīkoja rasistisku motīvu dēļ. Uzbrukumā dzīvību zaudēja divi cilvēki un divi tika smagi ievainoti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+