×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
2. septembris, 2015
Drukāt

Slavenais iluzionists Genādijs Paļčevskis smagi saslimis; lūdz ziedot naudu ārstēšanai

Foto - flickr.comFoto - flickr.com

Šī gada 3.jūlijā bija pēdējā pazīstamā iluzionista Genadija Paļčevska uzstāšanās publikas priekšā. Tobrīd mākslinieks, kuru ciena un mīl gan Latvijā, gan ārzemēs, bija slims jau gandrīz gadu. Genādiju skārusi reta slimība – siekalu dziedzeru vēzis, informē portāls ziedot.lv.

Ārsti Latvijā ilgu laiku nespēja uzstādīt pareizo diagnozi. Genadijam tika veikts ķīmijterapijas un apstarošanas ārstnieciskais kurss.  Diemžēl veselības stāvoklis pasliktinājās. Kļuva skaidrs, ka vai nu jāmeklē alternatīvas, vai arī Genādija ģimenei vajadzēs noraudzīties kā viņu vīrs un tēvs mirst.

Paļčevski ir precējušies jau 25 gadus, viņiem ir divi 10 un 8 gadus veci bērni. Šī gada augustā Paļčevski salaulājās baznīcā. Lēmumu par laulāšanos Paļčevski pieņēma jau pirms diviem gadiem, kad Genadijs bija vesels un nekas neliecināja par smago slimību.

“Jā, divus gadus atpakaļ mēs vēlējāmies sarīkot sev lielus svētkus, bet tagad, kad Gena jūtas tik slikti, pēc laulību ceremonijas mēs klusi pasēdējām mājās. Vīrs man uzdāvināja sudraba gredzentiņu ar sirsniņas pusīti. Otra šīs sirds pusīte ir pie viņa, lai mēs tur debesīs nepazaudētu viens otru. Un tā arī ir, mēs esam viena vesela divas pusītes un mīlam viens otru visu mūsu dzīvi,”  stāsta viņa sieva Jeļena.

“Mēs nevēlējāmies publicitāti, nevēlējāmies, lai kāds zinātu, ka Genādijam ir šāda slimība. Viņš turpināja uzstāties, bet šobrīd šis ir dzīvības vai nāves jautājums. Es mīlu savu vīru un izdarīšu visu, kas ir manos spēkos, lai viņam palīdzētu,” saka Jeļena Paļčevska, kurai nācās sava vīra slimības dēļ aizvietot viņu lomās, kur iepriekš bija viņa asistente.  Genādijs pirms pieciem gadiem uzstādīja Ginesa rekordu, atrodoties ieslēgtam ledus kubā. Tas notika Maskavā, un šo notikumu plaši aprakstīja gan ārvalstu, gan Latvijas mediji.

Šobrīd Genādija ārstniecību ir uzņēmusies klīnika Hanoverē, Vācijā. Klīnika piedāvā 3 nedēļu ārstniecības kursu par kopējo summu 14 400 eiro, papildus nepieciešami līdzekļi tulka apmaksai, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšanai. Genadiju ceļā pavadīs sieva Jeļena. Diemžēl Paļčevsku ģimenei nav līdzekļu, lai apmaksātu nepieciešamos izdevumus, jo pašlaik vienīgais ģimenes apgādnieks ir palikusi tikai Jeļena. Lai apmaksātu Genadija Paļčevska ārstēšanos un dāvātu viņam iespēju vēl dzīvot, kopā ir nepieciešami 16 000 eiro. Ārstniecību vēlams sākt jau septembrī, jo slimība strauji progresē.

Ziedot Genādijam Paļčevskim iespējams portālā ziedot.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+