Horoskopi un mistika
Ezoterika

Slavenās pareģes Vangas vārdojumi bagātības vairošanai3

Foto – Shutterstock

Kad steidzami jānopelna noteikta summa

Foto – Shutterstock

Leģendārā bulgāru pareģe Vanga, kura pravietoja nākotni un ārstēja cilvēkus, prata arī rituālus naudas piesaistīšanai.

Pēc sekotāju un piekritēju lūguma Vanga arī atstāja nākamajām paaudzēm vairākus padomus, kā vairot labklājību un uzlabot finansiālo stāvokli.

Ezoteriskas ievirzes interneta ierakstos daudzi apliecina – jā, patiešām, tālāk izklāstītajām darbībām ir labs rezultāts! Uzskaitīsim dažus no pašiem populārākajiem naudas piesaistes rituāliem saskaņā ar Vangas mācībām. Gribi – tici, negribi – netici!

Vajadzīga karafe ar ūdeni un glāze. Lēni lej ūdeni no karafes glāzē un trīs reizes atkārto šādus vārdus: “Ūdentiņ, ātri plūsti, strauji līsti, lai es drīzi labiem ļaudīm savajagos, lai naudiņā iedzīvojos. Āmen.”

Pēc tam ņem glāzi un ūdeni izdzer, bet karafē palikušo uzlej sev uz rokām un kājām.

Veiksmei finanšu darījumos

Agri no rīta jāielej glāze ūdens un jāčukst tajā šādi vārdi: “Aizbilsti par mani, Dievmāte, palīdzi lietas labi nokārtot. Tu pa kalniem, lejām staigāji, rasu savāci, zelta kausā ielēji, man padzerties iedevi. Malciņu iedzeru – bēdu nezinu. Divus iedzeru – nelaimi atvairu. Trīs iedzeru – Dievs palīdz. Visu kausu izdzeru – bagātību iegūstu. Dievs, svētī ar zeltu, sudrabu, visādu labumu. Āmen.”

Pēc tam nelieliem malciņiem izdzer visu ūdeni, kas bijis glāzē. Tas darāms pirms ēšanas.

Rīta cēlienā tāpat varot ņemt veselu maizes kukuli un sākt to apvārdot. Vārdojumu skaita no galvas vai pēc pierakstītā: “Maize, maizīte, tu esi visam pamats, visi tevi ciena, līdz zemei klanās, priecīgi sveicina. Tāpat arī lai es, kurp iedams, tieku priecīgi sagaidīts, pieņemts, darbā aicināts, ar lielu naudu atalgots, ar pateicību pavadīts, vēlreiz aicināts.”

Pēc vārdošanas maizi jāsagriež divās daļās. Vienu daļu kopā ar ģimeni var apēst pie pusdienām, bet otra jāizbaro putniem.

Foto: Shutterstock

Lai labumi vienmēr vairotos

Saullēktā jāpieceļas no gultas. Būs vajadzīga gara lente, kuras galus var salīmēt, sašūt vai vienkārši sasiet mezglā.

Lenti uz grīdas izliek apļa formā. Nostājas apļa centrā tā, lai priekšā būtu austrumi, un trīs reizes atkārto: “Mana lieta laba, mana lieta krietna, mana lieta stingra. Lieta aiz muguras, lieta priekšā, lieta sānos, bet es pats pa vidu – un mana peļņa vienmēr vidū kopā ar mani. Āmen, āmen, āmen.”

Pēc rituāla veikšanas lentu vēlams apsiet ap kādu priekšmetu, kuram ir tieša saikne ar tavu darbības jomu. Šis talismans nesīs peļņu un atvairīs tumšos spēkus.

Foto – Shutterstock

Kad vēlies, lai jauna lieta nestu ienākumus

Jāiet uz ozolu birzi, jāatrod vai jānorauj no zara viena zīle. To vajag, runājot balsī, apvārdot: “Kā no zīmes izaug ozols, tā lai mana peļņa izaug. Kā ozolam izplaukst lapas, tā lai mana peļņa vairojas. Kā ozols spēcīgs, stiprs un izturīgs, tā lai mana lieta ir spēcīga, stipra un izturīga. Lapas čab, visus iepriecina, tā lai manā maciņā naudiņa čaukst, mani iepriecina.”

Apvārdoto talismanu noteikti jānēsā līdzi – somā, kabatā vai maciņā. Var turēt arī uz darbgalda. Zīle piesaistīs tev naudu!

Foto – Shutterstock

Vārdojums veiksmīgam biznesam tirdzniecībā

Piecelies no rīta agri, nostājies ar seju pret austrumiem un sāc skaitīt lūgšanu. Var lasīt vai skaitīt no galvas, bet labāk čukstus: “Kungs Jēzu, lai svētīts tavs vārds! Palīdzi man, grēciniekam, manos darbos. Palīdzi pirkt un pārdot godīgi un izdevīgi. Erceņģeļa Mihaēla svētajā vārdā savu preci izkārtoju, pircējiem piedāvāju. Lai svēta un tīra mana darbība.”

Foto-Shutterstock

Rituāls peļņas vairošanai

Atrodi monētiņu, uz kuras ir nomināls ar skaitli 5. Dienas sākumā mēģini to apvārdot, čukstot: “Naudiņa, tu esi gludiņa, apaļiņa, mana naudiņa nekad nebeidzas, tāpat nebeidzas pircēju manai precei – visi nāk un nāk, apstāju nezinot, man norimt neļauj, tirgoties prasa, visi naudu nes, manu preci pērk un pērk.”

Pēc tam monētiņu veselu mēnesi jānēsā līdzi somiņā vai maciņā. Pēc tam to var iztērēt, bet maciņā ielikt citu, kas arī ir ar skaitli 5.

Ilustratīvs foto
Foto: Fotolia

Lai ieguldījumi sāktu nest peļņu

Ja esi nolēmis ieguldīt naudu, vispirms veic rituālu.

Paņem jebkuru monētu, ieroc to pagalmā zemē, bet vēl labāk – puķu dobē vai puķu podā, kur iestādīts kāds ziediņš.

Saistītie raksti

Veicot rituālu, čuksti šādus vārdus: “Ko stādu, to neizraut, bet ražu novākt. Kur bija trīs, būs pieci, kur bija desmit, būs divdesmit pieci, vēlreiz divdesmit pieci, vēl simtu reižu tikpat, vēl tikpat un vēl četras reizes tikpat. Ar zemi apberu, ar slēdzeni noslēdzu, atslēgas glabāju. Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen.”

Ja izlemsi veikt jaunu ieguldījumu vai vecais kapitāls vairs nenesīs peļņu, rituālu ar monētiņu jāatkārto vēlreiz.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā akmens siena: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas vienmēr izskatās aizkaitināti un sapīkuši
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apdomā savu rīcību pirms nākas novērst tās sekas! Horoskopi 16. oktobrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Garastāvoklis līdzināsies viļņiem jūrā! Horoskopi no 15. līdz 23. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 2
2 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Merzļikinam krietni labāka otrā NHL spēle, tomēr atkal zaudējums
1 stunda