×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. jūlijs, 2014
Drukāt

Slaveni cilvēki par mūziku: Top 10 aizkustinošākās atziņas (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Lūk, iespējams, visu laiku aizkustinošākās atziņas par mūziku:

Komponēšana man ir mīlestības akts (Argentīnas komponists Emilio Kanderers, kas radījis muzikālo ietērpu seriālam “Mūzikas nindzja”, ko pavisam drīz, 18.jūlijā, varēs vērot arī televīzijas kanāla “FOX Life” skatītāji Latvijā). Jāmin, ka viņš sarakstījis mūziku arī Spānijas un Argentīnas kopražojuma filmai “Noslēpums viņu acīs” (“The Secret in Their Eyes”), kas 2010. gadā dabūja ASV Kinoakadēmijas balvu “Oskars” kā labākā ārzemju kinolente)

Mūzika patiešām ir visas cilvēces kopīgā, savstarpējā valoda. (18. gadsimta vācu komponists Karls Marija Vēbers)

Mūzikas spēks ir spējā uzrunāt visus cilvēka patības aspektus – dzīvniecisko, emocionālo, intelektuālo un garīgo. Mūzika mums māca, ka viss šajā pasaulē ir saistīts (Argentīnas pianists un diriģents Daniels Barenboims)

Kad es dziedu, es nokļūstu vizualizācijas pasaulē. Tā ļoti līdzinās filmai, un es dabonu kosmiskas sajūtas. Man patīk, ka mūzika spēj radīt šādas sajūtas. Manā repertuārā ir vairākas dziesmas, piemēram, “Enjoy the Silence”, kas, manuprāt, allaž iederas visur. Šajā kompozīcijā ir kaut kas patiešām pārlaicīgs – man tā nekad neapnīk. (leģendārās britu grupas “Depeche Mode” solists Deivids Gahans)

Dziedāšana mūsu sirdis, mūsu prātus attur no ļauna un skubina uz labām, krietnām domām; jauka dziedāšana der cilvēkiem par dzīva prieka avotu (valodnieks, jaunlatvietis, un publicists Kronvaldu Atis)

Mūzika ir mana reliģija; tā nemelo. Šajā pasaulē pozitīvas pārmaiņas var notikt tikai ar mūzikas palīdzību (leģendārais amerikāņu ģitārists Džimijs Hendrikss)

Mūzika ļauj man elpot. Tā ļauj man justies dzīvai (amerikāņu dziedātāja un aktrise Mailija Sairusa)

Mūzika, šķiet, ir universālākais veids, kādā cilvēka gars tiecas izpaust savas dziļākās alkas un vēlmes. Mūzika ir simbols centieniem rast harmoniju sevī un ar citiem, ar dabu un garīgo un svēto, kas mīt mūsos un ap mums. Mūzikā ir kaut kas tāds, kas ir transcendentāls un vienojošs. (Viņa Svētība Dalailama)

Man neveicās nekur – ne skolā, ne ģimenē – līdz es atradu to, ko patiešām mīlu – tā bija mūzika. Tas mainīja visu. (amerikāņu reperis Eminems)

Mūzika ir eksplozīva cilvēcības izpausme. Tā aizkustina ikvienu no mums. Nav svarīgi, kādu kultūru katrs no mums pārstāv, mēs visi mīlam mūziku ( amerikāņu mūziķis, pianists, dziedātājs, dziesmu autors un klasiskās mūzikas komponists Billijs Džoels)

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Gahans – pērnvasar Viļņā tā iepriecināja. Viņš joprojām ir the best!

Draugiem Facebook Twitter Google+