×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Slavenības aicina adoptēt gados vecākus suņus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Mūziķis Kārlis Kazāks, TV personība Armands Simsons, tirdzniecības kompleksa “Spice” direktore Iveta Lāce un aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone iesaistījušies māju meklēšanā patversmes suņiem – senioriem, ziņo dzīvnieku patversme “Labās mājas”.

Sabiedrībā pazīstamie cilvēki ar akciju grib atgādināt, ka pusmūžu sasniegušie četrkājainie draugi ir tikpat aktīvi un pat mīlošāki nekā gados jaunākie sugas brāļi. Arī viņi ir pelnījuši īstas mājas, tādēļ, meklējot ģimenes mīluli, vajadzētu apsvērt domu pieņemt padzīvojušu suni, nevis mazu kucēnu.

Otrdien tirdzniecības centrā Spice Home atklāta fotogrāfa Kaspara Volonta izstādi “8 virs 8”, kas veltīta dzīvnieku patversmes “Labās mājas” suņu senioriem. “Ar šo izstādi gribam parādīt, ka arī pusmūžu sasnieguši četrkājainie draugi ir uzticami, jauki, un ilgojas pēc mājām. Domāju, ka Kasparam Volontam lieliski izdevies parādīt pieaugušu suņu dabu – tie ir dzīvespriecīgi rotaļu biedri bērniem, uzcītīgi sargi un vienkārši labi draugi. Draugi, kuri pelnījuši dzīves otro pusi pavadīt ģimenē, nevis patversmē,” teica Lāce.

“Šodien mēs vēlamies atrast mājas astoņiem pusmūža suņiem un mudināt cilvēkus, kuri meklē ģimenes mīluli, pieņemt no patversmes dzīves pieredzes norūdītu un gudru pieaugušu suni. Tas sagādās ne mazāk prieka brīžu, kā ziņkārīgs kucēns. Mazāk raižu gan,” ar jūtamu emociju sakāpinājumu balsī piebilda Ieva Aleksandrova-Eklone.

Labdarības fotoizstādē aplūkojami suņu portreti un iemūžināti mirkļi no patversmes ikdienas. Fotogrāfs tajās vēlējies parādīt, ka, gadiem ejot, suņi tikai pilnveido savu raksturu un caur pieredzi to norūda, kļūstot gudrāki un nezaudējot dzīvesprieku.

Fotoizstāde būs aplūkojama T/c “Spice Home” līdz 10. augustam un vēlāk tiks pārvietota uz Juglas dzīvnieku patversmi “Labās mājas”. Ikkatram ir iespēja izstādes varoņus satikt klātienē un iespējams, dāvāt tiem jaunas mājas. Savukārt tie, kuri vēl nejūtas gatavi dzīvnieka adopcijai, var atbalstīt patversmi dāvinot pārtiku, apģērbu un veļu guļamvietām, tīrīšanas līdzekļus vai vienkārši pieslēdzot internetbankā ikmēneša ziedojumu.

“Cilvēkam šie trīs eiro mēnesī var neizteikt neko, bet patversmes zvēriņiem tie nodrošina slapjo barību, vakcīnas, kārumus un degvielu braucienam pie vetārsta,” aicinot cilvēkus atbalstīt patversmes ikdienu, stāsta “Labo māju” direktore Astrīda Kārkliņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+