×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2013
Drukāt

Slavenības rāda, ko var radīt no papīra

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgā, tirdzniecības centrā “Spice Home”, atklāta Indras Sproģes mākslas instalācija “Dabas klēpis”, ko māksliniece izveidojusi no makulatūras, kas pārstrādāta papjēmašē jeb papīra masā. Mākslas darbs radīts ar mērķi uzskatāmi parādīt, ko var radīt no papīra, lai tas nav vienkārši jāizmet atkritumos.

 

Instalācijas atklāšanā piedalījās ar dabas pētnieks Māris Olte, kurš klātesošos, Indru Sproģi un papīrfabrikas Līgatne pārstāvjus, iztaujāja par papīra pārstrādi. Iveta Lāce, tirdzniecības kompleksa Spice direktore, simboliski atklāja pirmo makulatūras nodošanas punktu, kas atklāts tirdzniecības centrā. Tajā varēs ievietot aprakstītu biroja papīru, aploksnes, grāmatas un preses izdevumus un citus papīra izstrādājumus, kas pārtaps jaunos izstrādājumos.

Nodot makulatūru un uzzināt daudz jauna par zaļo dzīvesveidu aicina jau šajā nedēļas nogalē, kad no 26. līdz 28.aprīlim “Spice Home” notiks zaļā dzīvesveida dienas “Zaļā uzdzīve”, kuru ietvaros ikviens varēs aplūkot “Biotēkas zaļo” dīgstu izstādi un raidījuma “Esi gardēdis!” foto izstādi.

26., 27. un 28.aprīlī no pulksten 14.00 līdz 17.00 “Spice Home” apmeklētāji bez maksas varēs radīt savu mākslas darbu papīrfabrikas Līgatne papīra otrreizējās pārstrādes meistardarbnīcā, saņemt veselīga uztura un skaistuma konsultācijas un piedalīties “Rito” gardēžu virtuves piederumu prezentācijā. 28.aprīlī no 14.00 līdz 17.00 pie “Spice Home” ieejas notiks eko “make-up” meistarklase.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+