×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
23. februāris, 2016
Drukāt

Slavens ceļojumu blogs Latviju nodēvējis par vienu no “karstākajiem” šī gada galamērķiem (8)

Foto - LetaFoto - Leta

“Intrepid Travel” (sociālajā tīklā “Facebook” – vairāk kā 280 tūkstoši sekotāju) par vienu no 2016. gada ieteicamākajiem galamērķiem, kur doties trakā ceļojumā, starp sešām valstīm iekļāvuši arī Latviju, atklāj portāls “Skaties.lv”. Viņi īpaši izceļ Rīgu, nodēvējot to par jauno Berlīni, kā arī mūsu lielos, neskartos mežu plašumus un garo krasta līniju.

Viņi par mums raksta šādi: “Šogad valsts svinēs 25. Neatkarības gadadienu, un, ticiet mums, viņi ir izauguši! Kopš brīža, kad tikusi vaļā no komunisma važām, šī lepnā nācija piedzīvojusi reinkarnāciju, kā arī tās tradīcijas piedzīvo jaunu elpu, un kopumā valsts kļuvusi par spēku, ar kuru ir vērts rēķināties.

Latvijas galvaspilsēta Rīga ir jauna, atraktīva un lēta. Ar lieliskajiem alus dārziem un pagrīdes nakts dzīvi, kā arī jauno ziemeļniecisko virtuvi, atsaucoties uz daudzu teiktu, tā tiek dēvēta par jauno Berlīni. Tiem, kuriem vairāk ir klasiskas interesers, Rīga pārsteigs ar jūgendstila ēkām, pilīm un krāšņu operas ēku (Latvijas Nacionālā opera un balets – red.).

Ārpus lielākajām pilsētām atrodama rāma krasta līnija, kas pilna ar SPA pilsētām un neskartiem priežu mežiem, un upēm. Latvijas daba ir ideāla pārgājieniem un pikniekiem.”

Šajā topā īpaši izceltas vēl piecas valstis – Japāna, Austrālija, ASV, Urugvaja un Botsvāna.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Ārzemju tūristi ir sajūsmā par Vecrīgu, bet brīnās, kāpēc pilsētas centrā tik maz ir vietējo iedzīvotāju. Jāsaka, ka arī mani, vietējo rīdzinieku, Vecrīgas veikalos un krogos personāls bieži uzrunā angļu valodā.

 2. Vai tiesaam nevar vienkaarsi priecaaties par muusu skaisto zemi,kas patiik muusu cieminiem bez kaarteejaas negatiivisma piebildes.

 3. JĀ, MŪSU LATVIJA IR SKAISTA ,BET TAUTA NOBADINĀTA ,ZEME IZPĀRDOTA ,SAIMNIECĪBA IZNĪCINĀTA,VIENĪGAIS KAS ZEĻ UN AUG, IR VALSTS VARZA!!!!…UN TIKAI TAI IR VEIKSMES UN UZPLAUKUMA LAIKS !!!!

  • Lili – ja neesi mācījusies skolā un sevi attīstījusi – tad man prieks, ka tev iet tik slikti, bet cilvēkiem, kas strādā un sevi attīsta viss ir vislabākajā kārtībā. Degvielu un pārtiku tik lētu neesmu redzējis vismaz desmit gadus, telekomunikācijas , elektrība, apkure paliek lētākas. “ZEME IZPĀRDOTA” – tieši ko ar šo tu gribēji teikt?! Jā zemnieki vismaz zemgalē visu zemi ir izpirkuši un apsaimnieko par 110%, Visi modernie un spējīgie uzņēmumi ceļ jaunas rūpnīcas un pieņem darbā izglītotus cilvēkus. Tas ka tu par to neko nezini visdrīzāk tikai attaino tavu zemo inteliģences, izglītības un slinkuma līmeni… Un tas ir pat ļoti taisnīgi.

   • piekrītu HAKKO, tie, kas dzīvo gadiem tikai no valsts pabalstiem, godīgu darbu strādāt negrib un neapgūst jaunas iemaņas, tiem viss ir slikti. Nav jau viegli staigāt pa iestādēm un ubagot iztikas līdzekļus.

    • Vai “shēmošana” un nodokļu nemaksāšana ir “godīgs darbs”. Iemaņas, protams, tur ir jāapgūst. Arī jāprot labi orientēties visos likumu “caurumos”, lai čakarētu tos “padumjos lūzerus”, kuri tic vecmāmiņu pasakām, ka būt godīgam ir tikums.

   • Cik jaunas rūpnīcas ir šogad uzceltas? Ak jā, Liepājas Metalurgs atkal atsācis strādāt! Nu tas ir ļoti labi, ka Latgalē zemnieki ir visu zviedriem pārdoto zemi atkal atpirkuši par visiem 200%! Jā, cenas pie mums ļoti zemas – gandrīz tikpat zemas kā Vācijā un Lielbritānijā. Bet toties vidējā alga – trīs reizes lielāka! Dodamies tālāk – uz saulaino tāli! Uz komun…, fuj, pārteicos, uz kapitālisma nākotni!

    • Mūsu uzņēmums vienu rūpnīcu uzbūvēja pagājušo gadu un divas uzbūvēs tuvāko 3 gadu laikā. “Liepājas Metalurgs” manā izpratnē nav rūpnīca – tas ir komunisma rūpniecības izsmiekls. Nezinu kur tu dzīvo – bet pamēģini gaļu Lielbritānijā vai Vācijā nopirkt par 2 – 5 EUR/kg, pienu par 0,6 EUR/L degvielu par 0,83 EUR/L. Un Latgales “zemnieki” drīkst pārdot savu zemi par smiekla naudu un pēc tam to nopirkt atpakaļ 10 reiz dārgāk, ja viņiem tā šķiet izdevīgi – to sauc par “brīvību” – un kapitālisms automātiski nedod viņiem smadzenes…

Draugiem Facebook Twitter Google+