×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
5. novembris, 2014
Drukāt

Slēdz projektu par deputāta Kaimiņa gaitām Saeimā (1)

Saeimas preses dienesta fotoSaeimas preses dienesta foto

Top Kaimiņšova pirmā epizode. Aktieris un radioraidījuma vadītājs Arturs Kaimiņš turējis solījumu un uz Saeimu nāk ar videokameru, fiksējot savus iespaidus un intervējot kolēģus.

Neskatoties uz vēl pirms mēneša izrādīto lielo interesi sekot no Latvijas Reģionu apvienības ievēlētā deputāta Artura Kaimiņa gaitām Saeimā, radiostacija “EHR” pieņēmusi lēmumu projektu “kaiminssaeima.lv” slēgt, liecina portālā “kaiminssaeima.lv” publicētais paziņojums.

“Tikai 26,2% EHR Padomdevēju atbildēja “Jā” uz jautājumu: Vai Tevi interesē Artusa Kaimiņa darbība Saeimā? Par maz. Projekts tiek slēgts,” norādīts portālā.

Jau ziņots, ka portāls “kaiminssaeima.lv” tika izveidots kā brīvprātīga sabiedrības platforma, kur ikviens interesents varētu ierosināt sevi interesējošu tematu, iegūstot “bezkaislīgu informāciju” par Kaimiņa paveikto deputāta amatā. Mājaslapa varētu apvienot gan Kaimiņa atbalstītājus, gan pretiniekus, tādējādi uzraugot deputāta Kaimiņa gaitas, sacīja uzņēmuma “Super FM” valdes priekšsēdētājs Uģis Polis.

Bija plānots, ka ar šīs mājaslapas palīdzību tiks sekots līdzi tam, kā Kaimiņam veicas Saeimā – vai viņš spēj izpildīt priekšvēlēšanu laikā dotos solījumus, norādīja Polis, uzsverot, ka tāpat kā šī mājaslapa, tāpat arī Kaimiņš Latvijas politikā ir “kaut kas pavisam jauns un nebijis”. Mājaslapā tiktu apkopota informācija un cilvēku viedokļi par Kaimiņa darbību.

Pats Kaimiņš šīs mājaslapas izstrādē nepiedalījās, tās darbība ar Kaimiņu arī netika saskaņota. Par to jaunievēlētais deputāts sociālajā tīklā “Facebook” uzsvēris, ka viņam ar šo portālu “nav ne mazākā sakara” un ka portālā ievietotā informācija ir meli, un pauda, ka tā ir angažēta melnā kampaņa.

Portālam vajadzēja sākt darbu 4.novembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kaimiņš kā tautas kontrole Saeimā. Tādam nolūkam tauta viņu ievēlēja. Tikai žēl, ka par maz nopietnības viņa rīcībā, un žēl, ka drīz vien viņu integrēs par pierastu parastu partijnieku partokrātijas sistēmā.

Draugiem Facebook Twitter Google+