×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. janvāris, 2015
Drukāt

Slēdzot filiāles vairākās Latvijas pilsētās, “SEB banka” atlaidīs 50 darbiniekus (4)

LETALETA

Slēdzot filiāles vairākās Latvijas pilsētās, “SEB banka” atlaidīs apmēram 50 darbinieku, aģentūrai BNS pavēstīja bankas ārējās komunikācijas projektu vadītāja Anna Vilsone.

“Saistībā ar izmaiņām filiāļu tīklā daļai darbinieku tiks piedāvātas citas pozīcijas bankā, bet ar apmēram 50 darbiniekiem darba attiecības tiks pārtrauktas,” sacīja Vilsone, piebilstot, ka visiem darbiniekiem, ar kuriem tiks pārtrauktas darba attiecības, tiks izmaksātas visas likumos noteiktās garantijas, kā arī banka papildus nodrošinās speciālistu atbalstu, kas palīdzēs darbiniekiem noteikt turpmākos mērķus, pārskatīt CV un sagatavoties darba pārrunām.

Jau vēstīts, ka “SEB banka” februāra sākumā slēgs filiāles Valkā, Limbažos, Gulbenē, Balvos, Krāslavā, Preiļos, Tukumā, Aizkrauklē, Salaspilī un Jūrmalā. Minētajās pilsētās “SEB bankas” filiāļu pēdējā darbadiena būs 6.februāris.

Bankā skaidroja, ka lēmums slēgt minētās filiāles pieņemts, izvērtējot biznesa datus un klientu uzvedību. “Galvenais apsvērums ir tas, ka redzam, ka klientu uzvedība ir mainījusies – klienti labprātāk izvēlas sev nepieciešamos maksājumus veikt paši – 99% norēķinu notiek internetbankā un citos elektroniskajos kanālos, un tikai 1% norēķinu tiek veikts filiālēs,” klāstīja bankā, atzīmējot, ka salīdzinājumā ar 2013.gadu ir būtiski samazinājies arī apkalpoto klientu skaits filiālēs, proti, atkarībā no filiāles kritums ir no 20% līdz 43%.

Pēc aktīvu apmēra “SEB banka” 2014.gada septembra beigās bija trešā lielākā banka Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Jā, par tiem, kam 65 un vairāk, bankas vispār nedomā, kā parvietoties un nokļūt līdz tuvākajai bankai, kā darboties ar internetbanku, ja darora un apmācības nav, tikai ar citu palīdzību, nožēlojami!

  2. Intersanti,kur vajadzēs braukt lauku ļaudīm nomainīt naudas kartes ,ja tām būs izbeidzies termiņš??? Malači ,labi izdomājuši,Kandavā nolikvidēja divus gadus atpakaļ,un tagad vēl likvidēs Tukumā !!Viss priekš cilvēkiem !! Kungiem ,Latvija beidzas’pie Rīgas robežām !

  3. Bankrots

Draugiem Facebook Twitter Google+