×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
28. novembris, 2012
Drukāt

Šlēgelmilhs: par nākotni skaidrības vēl nav

slegelmilhs2

Autobraucējs Haralds Šlēgelmilhs par 2013. gada sezonas startiem cer tikt skaidrībā līdz Ziemassvētkiem, un viņa lielais mērķis būtu iegūt tiesības aizvadīt pilnu sezonu otrās formulas (F-2) čempionātā, kurā viņš debitēja septembrī sacensībās Moncas trasē Itālijā.

Sportists pastāstīja, ka notiek darbs, tiek apsvērti dažādi varianti un idejas. Tomēr par tuvāko nākotni nevēlējās vēl neko atklāt, kamēr nekas nav zināms pilnīgi skaidri. ”Neko negribu solīt vai atklāt. Viennozīmīgi mans mērķis ir braukt nākamgad, vēlams pilnu sezonu un vēlams – otrajā formulā,” sacīja Šlēgelmilhs. ”Par šo projektu tikai decembra vidū būs skaidrs, lai jau šā gada nogalē sanāktu kaut ko parakstīt vai arī ne. Es pats ieguldu diezgan daudz darba, lai tas piepildītos,” viņš piebilda.

Septembra beigās Šlēgelmilhs pēc testiem Anglijā tika uzaicināts startēt F-2 čempionāta pēdējā posmā, kur pirmajā braucienā bija piektais, bet otrajā – devītais, kas ļāva sezonas kopvērtējumā ierindoties 13. vietā. Autobraucējs nenoliedz, ka šie rezultāti ir atstājuši iespaidu. ”Pašlaik ir ļoti daudz dažādu pienākumu. Ar šo gājienu es it kā atgādināju par sevi starptautiskā līmenī. Daudzi profesionāli šīs industrijas pārstāvji neticēja, ka var tā ierasties un atbraukt desmitniekā,” viņš atzina.

Šlēgelmilhs arī uzsvēra sarunu un kontaktu nozīmi autosportā. ”F-2 arī bija ilgu sarunu rezultāts. Šis sporta veids izceļas ar to, ka braukšana ir 5–10 procenti, bet 90 procenti ir viss pārējais, lai pie šīs braukšanas vispār tiktu,” paskaidroja sportists.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+