Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
1. oktobris, 2013
Drukāt

Šlēgelmilhs un Neikšāns dodas ekspedīcijā uz Kambodžu

Slegelmilhs_LETA

Šodien autosportisti Haralds Šlēgelmilhs un Andis Neikšāns, kā arī filmu studijas “Dia studio” operators Ivars Trautmanis, apvienojoties vienotā komandā, sāks eksotisku ekspedīciju “Teen Spirit”, kuras mērķis ir ar automašīnu “Land Rover Discovery 1” sasniegt Kambodžu.

 

Ekspedīcijas “Teen Spirit” ietvaros, iepazīstot citu zemju kultūru un vienlaikus daloties pieredzē un piedzīvojumos ar visiem interesentiem, komanda plāno veikt vairāk nekā 15 000 km garu ceļu. Komanda ar automašīnu plāno šķērsot Krieviju, Mongoliju, Ķīnu, Laosu un Taizemi. Galamērķi Kambodžu plānots sa-sniegt mēneša laikā.

Ilva Priedniece, apdrošināšanas sabiedrības “BTA Insurance Company” SE Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore: “Komanda ir apņēmusies ar automašīnu šķērsot gandrīz pusi zemeslodes. Izvēlētais ceļojuma maršruts iekļauj eksotiskas valstis, kurās noteikti netrūks piedzīvojumu. Ņemot vērā mūsu savstarpējo sadarbību ar Haraldu Šlēgelmilhu, kopīgi īstenojot vairākus projektus ar mērķi veicināt ceļu satiksmes drošību, piekritām atbalstīt ekspedīciju “Teen Spirit”. Rūpējoties par komandas dalībnieku drošību ekspedīcijas laikā, dāvinām visiem trim komandas dalībniekiem ceļojuma apdrošināšanas polisi, kuras darbības zona ir viss ceļojuma maršruts un ilgums – divi mēneši. Novēlam puišiem izturību un veiksmi visa ceļa garumā un drošu braucienu!”

Kambodžā Haralds, Andis un Ivars plāno apmeklēt lauvu rezervātu, kur strādā viņu draugi no Latvijas. Kad būs sasniegts galamērķis, automašīna “Land Rover Discovery” tiks uzdāvināta rezervātam.

Ekspedīcijas gaitām, ekipāžas atrašanās vietai un citiem notikumiem līdzi varēs sekot “Facebook” lapā https://www.facebook.com/ExpeditionTeenSpirit. Lai iemūžinātu iespaidīgākos ekspedīcijas brīžus no gaisa, komanda izmantos arī radio vadāmu heksakopteru.

Haralds Šlēgelmilhs, autosportists un “Drošas braukšanas poligona 333” instruktors: “Ideja par došanos eksotiskā auto ekspedīcijā radās Andim. Mums ar Ivaru atlika tikai piekrist! Protams, esam nedaudz satraukti par gaidāmajiem piedzīvojumiem, kas mūs sagaida ekspedīcijas 15 000 km garajā braucienā, tomēr jūtamies droši.”

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+