Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
30. novembris, 2015
Drukāt

Slēgs satiksmi Rīgā, Krišjāņa Barona ielas posmā

Foto - LETAFoto - LETA

Remontdarbi Krišjāņa Barona ielā.

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 1. līdz 30.decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rīgā, Krišjāņa Barona ielā, posmā no Aspazijas bulvāra līdz Elizabetes ielai un Krišjāņa Barona ielā, posmā no Ērgļu ielas līdz Brīvības ielai, aģentūru BNS informēja Rīgas domes pārstāve Agnese Siliņa.

Satiksme nebūs slēgta sabiedriskajam transportam. Siliņa norādīja, ka darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Par darbu veikšanu atbild kompānija „Binders”. Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas slēgtajos ielas posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī sabiedriskā transporta pieturvietu pārcelšanu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (22)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+