Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
30. novembris, 2015
Drukāt

Slēgs satiksmi Rīgā, Krišjāņa Barona ielas posmā

Foto - LETAFoto - LETA

Remontdarbi Krišjāņa Barona ielā.

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 1. līdz 30.decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rīgā, Krišjāņa Barona ielā, posmā no Aspazijas bulvāra līdz Elizabetes ielai un Krišjāņa Barona ielā, posmā no Ērgļu ielas līdz Brīvības ielai, aģentūru BNS informēja Rīgas domes pārstāve Agnese Siliņa.

Satiksme nebūs slēgta sabiedriskajam transportam. Siliņa norādīja, ka darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Par darbu veikšanu atbild kompānija „Binders”. Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas slēgtajos ielas posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī sabiedriskā transporta pieturvietu pārcelšanu.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+