Mobilā versija
+22.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
30. novembris, 2015
Drukāt

Slēgs satiksmi Rīgā, Krišjāņa Barona ielas posmā

Foto - LETAFoto - LETA

Remontdarbi Krišjāņa Barona ielā.

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 1. līdz 30.decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Rīgā, Krišjāņa Barona ielā, posmā no Aspazijas bulvāra līdz Elizabetes ielai un Krišjāņa Barona ielā, posmā no Ērgļu ielas līdz Brīvības ielai, aģentūru BNS informēja Rīgas domes pārstāve Agnese Siliņa.

Satiksme nebūs slēgta sabiedriskajam transportam. Siliņa norādīja, ka darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Par darbu veikšanu atbild kompānija „Binders”. Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas slēgtajos ielas posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī sabiedriskā transporta pieturvietu pārcelšanu.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+