Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
16. augusts, 2016
Drukāt

“Marks&Spencer” aiziet no Latvijas (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Šā gada 3.septembrī slēgs vienīgo Lielbritānijas mazumtirdzniecības tīkla “Marks&Spencer” veikalu Latvijā, kurš atrodas Rīgas tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, aģentūrai BNS pastāstīja “Marks & Spencer” starptautiski korporatīvo sabiedrisko attiecību vadītāja Emma Džonsone.

Šis lēmums ietekmēs visus 13 veikala darbiniekus un rezultātā “Marks&Spencer” aizies no Latvijas tirgus.

“Beidzoties nomas līgumam, mēs 3.septembrī slēgsim veikalu tirdzniecības centrā “Domina”, Rīgā. Mums šis lēmums nebija viegls un mēs pilnībā apzināmies tā ietekmi uz mūsu darbiniekiem un klientiem Latvijā. Mēs esam pilnībā apņēmušies strādāt cieši pie tā, lai atbalstītu mūsu darbiniekus šī procesa laikā,” komentēja “Marks&Spencer” mediju pārstāvis.

“Marks&Spencer” mājaslapā publicēts arī paziņojums par tā vienīgā veikala Latvijā slēgšanu.

“Šis veikals tiks slēgts 2016.gada 3.septembrī. Pirkumiem, kuri veikti no 2016.gada augusta, nebūs iespējama naudas atgriešana vai apmaiņa bez iemesla, izņemot gadījumus, kad to nosaka likums. Šīs izmaiņas neietekmē likumā noteiktās patērētāju tiesības,” sacīts paziņojumā.

Tāpat uzsvērts, ka pēc veikala slēgšanas netiks pieņemtas arī dāvanu kartes, tomēr tās varēs izmantot Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Slovākijā un Čehijā. Jebkurš prasījums par defektīvām precēm vai dāvanu kartēm, jārisina ar “Marks & Spencer” grāmatvežiem Latvijā, ne vēlāk par 2017.gada 31.augustu.

“Marks&Spencer” veikals Latvijā tirdzniecības centrā “Domina Shopping”, Rīgā, tika atvērts 2006.gada 19.septembrī, kura izveidē tika ieguldīts viens miljons eiro (703 tūkstoši latu) un kurš tolaik bija vienīgais mazumtirgotāja veikals Baltijas valstīs. Tobrīd tika pieļauta iespēja laika gaitā atvērt papildus veikalus.

“Marks&Spencer” ir viens no Lielbritānijas vadošajiem mazumtirgotājiem ar 1382 veikaliem, no kuriem 914 atrodas Lielbritānijā un 468 citās pasaules valstīs. Kompānija darbojas jau kopš 1884.gada un 58% tās apgrozījuma veido pārtikas tirdzniecība, savukārt atlikušos 42% – apģērba tirdzniecība. Grupas apgrozījums ir 10,4 miljardi mārciņu (47,43 miljardi eiro) gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Loti kvalitativa apgerbu razosana.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+