×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
3. janvāris, 2014
Drukāt

Slēgta brīvā pieeja “Lattelecom” maksas kanāliem

Foto: LETAFoto: LETA

Televīzijas kadrs no Lielbritānijas prinča Viljama un viņa izredzētās Keitas Midltones kāzām, kurām ar aizrautību līdzi seko ne vien tūkstošiem cilvēku pašā Londonā, bet arī miljoniem vērotāju pie televizoru ekrāniem visā pasaulē.

Brīvā pieeja “Lattelecom” virszemes televīzijas maksas kanāliem šonakt tika noslēgta, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā.

“Daļai “Lattelecom” virszemes televīzijas klientu – gan maksas, gan bezmaksas kanālu skatītājiem – īslaicīgi bija pieejami visi “Ekonomiskās pakas” kanāli – laika posmā no 1.janvāra līdz 2.janvāra vakaram,” paskaidroja sakaru kompānijas preses sekretāre Līga Bite. Radusies situācija tiek skaidrota ar to, ka virszemes televīzijas modeļa maiņas laikā atsevišķi kanāli tika pārvietoti no bezmaksas uz maksas paku.

Kāds no “Lattelecom” virszemes televīzijas klientiem interneta forumā tika rakstījis, ka pieeja maksas kanāliem tika slēgta šonakt plkst.1.40.

Jau ziņots, ka gada pirmajās dienās bezmaksas virszemes apraides televīzijas skatītāji varēja vērot krietni vairāk telekanālu, nekā ir paredzēts.

Lai gan no 1.janvāra bezmaksas apraidē ir jābūt sabiedriskās televīzijas kanāliem LTV1 un LTV7, kā arī “Re:TV”, “Rīga TV24” un “OTV”, bezmaksas apraidē varēja skatīties LNT, TV3, TV3+, TV5, arī ārvalstu kanālus, piemēram, MTV, “Euronews” un citus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+