×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
19. janvāris, 2017
Drukāt

Slēgtajā “Pilsētas pasāžā” Jelgavā iesprostoti klientu auto (6)

Foto - LETA Foto - LETA

Slēgtā Jelgavas tirdzniecības centra “Pilsētas pasāža” pazemes stāvvietā pašlaik atrodas apmēram 20 klientu transportlīdzekļi, aģentūru LETA informēja centra administrācija.

“Pazemes stāvvietā pašlaik atrodas ap 20 automašīnām. Tās īpašnieki varēs saņemt, līdz ko būs atļauja no atbildīgajām institūcijām,” rakstiskajā atbildē skaidro SIA “Marno J” pārstāvji.

Automašīnu īpašnieki, kas ar uzņēmumu ir sazinājušies, par situāciju ir informēti individuāli. Uzņēmums pauž, ka auto īpašnieki esot saprotoši.

“Marno J” gan nekomentē, vai un kādā veidā tiks nodrošinātas kompensācijas tiem auto īpašniekiem, kas ir veikuši apmaksu par auto novietošanu stāvlaukumā uz ilgāku laiku, arī ārpus tirdzniecības centra darba laika, bet pašlaik nedrīkst stāvlaukumu izmantot. Uzņēmums neatklāj arī, cik līgumu ir noslēgts ar auto īpašniekiem.

Jau vēstīts, ka Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) nav konstatējis bīstamības pazīmes Jelgavas tirdzniecības centra “Pilsētas pasāža” nesošajās būvkonstrukcijās, aģentūru LETA informēja biroja Komunikācijas un informācijas vadības nodaļas vadītāja Nelda Elsiņa.

Viņa norādīja, ka ēkas ekspluatācijas atsākšana būs pieļaujama pēc bojātā grīdas flīžu pārklājuma atjaunošanas.

BVKB pārbaudi tirdzniecības centrā veica, jo tajā vakar sāka atdalīties grīdas flīzes.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Dēļ flīžu pārklājuma, slēgta pazemes stāvvieta?! Rosina pārdomas…
  Tad jau drīz būs ieviestas glābšanas laivas, a ja nu sāk otrā stāva tualetē krāns pilēt? 😀
  Bet tur kaut kas nav lāga…

 2. Dēļ flīžu pārklājuma nedrīkst atrasties pazemes stāvvietā?! Rosina pārdomas… Varbūt drīz Pasāža būs aprīkota ar glābšanas laivām, a ja nu tualetē krāns sāk tecēt? 😀

 3. Dēļ flīžu pārklājuma nedrīkst atrasties pazemes stāvvietā?! Rosina pārdomas… Varbūt drīz Pasāža būs aprīkota ar glābšanas laivām, a ja nu tualetē krāns sāk tecēt? 😀

 4. Galvenais pārmetums Marno J – pilnīgs komunikācijas trūkums. Sargi neko nepaskaidro, kategotriski atsakas dot jebkādu s Marno J amatpersonu telefonus, nav nekādas pieejamas informācijas, cik ilgi pat aptuveni ( diena , nedēļa , mēnesis) automašīnas būs iesprostotas. Kāpēc pie auto pagrabā varēs tikt tikai pēc 2. stāva flīžu uzlikšanas?
  Ja šodien bērns jāved pie ārsta , bet auto nav pieejams, kaut arī nesošās konstrukcijas ir drošas,- tā ir ņirgāšanās par cilvēkiem labāko PSRS tradīciju garā!!
  PSRS l

 5. Jauki…. aizbrauc uz veici nopirkt desas lunķi un mājās jādodas ar kājām….

Draugiem Facebook Twitter Google+