×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
17. marts, 2017
Drukāt

Slepenā dienesta aģenti uzņem pašbildes ar aizmigušu Trampa mazdēlu

Trampa ģimene. Reuters/LETATrampa ģimene. Reuters/LETA

ASV sākta izmeklēšana par divu Slepenā dienesta aģentu rīcību, fotografējot pašbildes ar aizmigušu prezidenta Donalda Trampa mazdēlu.

Vietne “Mother Jones” vēstīja, ka aģenti bija norīkoti astoņus gadus vecā Donalda Trampa III apsardzei pagājušajā nedēļas nogalē, kad aģenti pavadīja bērnu no Trampa ģimenes īpašuma Ņujorkas Vestčesteras uz Manhetenu. Donalds Tramps III ir Donalda Trampa jaunākā un viņa sievas Vanesas otrs vecākais bērns. Pārim ir piecas atvases.

Tiek vēstīts, ka bērns aizmiga automašīnā, kad Slepenā dienesta aģenti sāka fotografēt pašbildes ar viņu. “Mother Jones” rīcībā esošā informācija liecina, ka mazais Donalds pamodies un sabijies.

Atgriežoties mājās zēns par notikušo pastāstīja savai mātei, kura savukārt par to runāja ar savu vīru. “Mother Jones” vēstīja, ka jautājuma risināšanā tika iesaistītas Slepenā dienesta augstākās amatpersonas un abiem aģentiem dots rīkojums sniegt paskaidrojumus Vašingtonā bāzētajam dienesta Profesionālās atbildības birojam.

Slepenais dienests ir apstiprinājis, ka sākta izmeklēšana.

“ASV Slepenais dienests ir informēts par lietu, kurā iesaistīti divi mūsu aģenti un viena no mūsu apsargājamajām personām,” norādīja dienestā. “Mūsu Profesionālās atbildības dienests vienmēr rūpīgi izvērtēs jautājumus, lai noskaidrotu faktus un garantētu pienācīgu, ilgstoši spēkā esošu protokolu un procedūru ievērošanu. Slepenais dienests aicinātu neizdarīt secinājumus, kas var sniegt būtiski nepareizu situācijas raksturojumu. Slepenā dienesta aģenti visā valstī apzinīgi aizsargā tos, par kuriem ir atbildīgi,” lasāms Slepenā dienesta paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

Incidents noticis tajā pašā nedēļas nogalē, kad Baltā nama teritorijā tika pamanīts vīrietis ar diviem pašaizsardzības aerosoliem. Raidsabiedrība CNN vēstīja, ka 26 gadus vecais Džonatans Trens no Kalifornijas tika pamanīts neilgi pirms sestdienas pusnakts. Slepenā dienesta aģentiem viņš teicis, ka viņam ir paredzēta tikšanās ar ASV prezidentu Trampu. Viņš pirmdien stājās federālās tiesas priekšā par iekļūšanu norobežotā teritorijā ar bīstamu ieroci.

Laikraksts “USA Today” vēstīja, ka viņam draud desmit gadu cietumsods.

ASV arvien lielāku sašutumu izraisa prezidenta apsardzes izmaksas. Par valsts līdzekļiem apsardze tiek nodrošināta visai lielajai Trampa ģimenei, kā arī papildu izmaksas rada prezidenta vēlme nedēļas nogalēs bieži doties uz Maralago kūrortu Floridas štatā, lai spēlētu golfu. Papildu izdevumus gan valsts budžetam, gan Ņujorkas pašvaldības budžetam rada arī Trampa sievas Melānijas un jaunākā dēla Barona lēmums pagaidām nepārcelties uz dzīvi Baltajā namā, bet palikt īpašumā “Trump Tower” Ņujorkā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+