×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
9. februāris, 2012
Drukāt

“Slepena mītne”

slepena_mitne_7

Tobins Frosts reiz bija viens no labākajiem CIP aģentiem, taču karjera beidzās, kad priekšniecība pieķēra viņu pārdodam slepenu militāru informāciju.

 

Kopš šī liktenīgā brīža ir pagājuši desmit gadi, un Frosts šo laiku ir pavadījis bēguļojot. Protams, pa viņa pēdām seko vesela aģentu armija, jo Frosta nelegālais bizness nodarījis lielu skādi ASV, taču nu jau atkal viņš ir nolēmis parādīties sabiedrībā. Ne jau tāpēc, lai padotos, – Frosta rīcībā atkal ir nonākusi slepena un ļoti svarīga informācija.

Mets Vestons ir jauns CIP aģents, kurš gaida savu lielisko izdevību, kas ļaus pierādīt viņa nodomus un kļūt par īstu aģentu. Viņam nākas stāties aci pret aci ar Frostu un kopā ar viņu arī bēgt, pirms vēl nav par vēlu…

Šī spiegu trillera galvenās lomas atveido Raiens Rei-
nolds, kurš, pateicoties pēdējo gadu lomām, nu katapultējies pie Holivudas augstākā ranga aktieriem, un leģendārais Denzels Vašingtons – karjeras laikā pieciem “Oskariem” nominēts un divas reizes šo balvu arī saņēmis aktieris. Mazākās lomās – gan “Oskaram” nominētā Vera Farmiga, gan īru raksturlomu aktieris Brendans Glīsons un Sems Šepards – “Oskaram” nominēts aktieris, scenārists un rakstnieks.

Režisors: Daniels Espinoza

Lomās: Denzels Vašingtons, Raiens Reinoldss, Brendans Glīsons, Sems Šepards, Vera Farmiga

No 10. februāra “Kino Citadele”, “Cinamon” un “Multikino”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+