Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
20. maijs, 2016
Drukāt

Laternā iebūvēta slepena novērošanas kamera – redz un ziņo par visu!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lieveņa gaismeklim “Kuna Light Fixture” ir kāds noslēpums. No tālienes tas izskatās pēc parastas un klasiskas piemājas gaismas, bet, tam pienākot tuvāk, var redzēt novērošanas kameru, ar ko laterna aprīkota.

Turklāt ar jaudīgu kameru – tā spēj uzņemt 720p augstas izšķirtspējas video, fiksē arī kustību un dialogus. Gaismekli var kontrolēt, izmantojot speciāli izveidoto “Kuna” lietotni, kuru var lejupielādēt “Android” un “iOS” tālruņos. Diemžēl kamerai trūkst nakts redzamības iespējas un tā spēj ierakstīt vien divu stundu materiālu. “Kuna Light Fixture” maksā 199 dolārus.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+