Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Auseklis, Gaisma
Ceturtdiena, 14. decembris, 2017
26. septembris, 2017
Drukāt

Slepkavība ar līķa apgānīšanu Sarkandaugavā: baisajam notikumam bija aculieciniece (2)

nazis1

Sarkandaugavā 22.septembra vakarā kāds vīrietis, izdarot vairākus dūrienus ar nazi, nogalināja citu vīrieti. Cietušais notikuma vietā mira. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ja pēc tās izdarīta līķa apgānīšana. Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Policija informē, ka ap pulksten 18.27 tika saņemta informācija par slepkavību. Par šo notikumu ziņoja kāda sociālā dienesta darbiniece, kura apkopj notikuma vietā dzīvojošo invalīdi.

Pašreizējā informācija liecina, ka todien cietusī persona kopā ar noziedznieku viņa dzīvesvietā lietojusi alkoholiskos dzērienus. Izcēlies konflikts, kā rezultātā aizturētais vīrietis izvilcis nazi un 20 reižu iedūris cietušajam, no kuriem daļa dūrienu bija nāvējoši.
Agresīvi noskaņotais vīrietis pēc cietušā nāves turpinājis par viņu ņirgāties, proti, ielējis šķiltavu degvielu viņam mutē un mēģinājis aizdedzināt, taču tas neizdevās.

Baisajam notikumam bija arī aculieciniece – pensionāre, kura dzīvo notikuma vietā. Ņemot vērā, ka pensionāre ir invalīde, viņu apkopj kāda sociālā dienesta darbiniece, kura ziņoja policijai.

Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti aizturēja 1968.gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš ir sodīts par līdzīgiem gadījumiem. Aizturētais vīrietis vainu nenoliedz, taču nespēj paskaidrot savu rīcību.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ja pēc tās izdarīta līķa apgānīšana. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz 20 gadiem.

Aizturētajam vīrietim šobrīd piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kas ir 10 gadi ieslodzījuma uz nodokļumaksātāju naudas…? tas ir 5 – 6 slepkavības mūžā ko tāds neadekvāts var izdarīt pietam mēs viņu barojam un aprūpam – ideāla tieslietu sistēma! Bez pajumtes neviens nepaliks…

Draugiem Facebook Twitter Google+