×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
19. aprīlis, 2017
Drukāt

Slepkavība “Facebook”: meklētais vīrietis izdara pašnāvību

Foto - REUTERS/LETAFoto - REUTERS/LETA

Amerikāņu vīrietis, kurš bija pastrādājis slepkavību un pārraidījis to sociālajā tīklā “Facebook”, otrdien izdarīja pašnāvību nošaujoties savā automobilī, kad policija mēģināja viņu aizturēt.

37 gadus vecais Stīvs Stīvenss svētdien Ohaio štata Klīvlendas pilsētā nošāva 74 gadus vecu vīrieti un pārraidīja šo slepkavību “Facebook Live”.

Aizdomās turamo meklēja policija vairākos ASV štatos.

Pensilvānijas štata policija otrdien pamanīja viņu izejam no “McDonald’s” restorāna Ēri pilsētā un sāka pakaļdzīšanos. Kad policija pastūma Stīvensa automobili, mēģinot to apturēt, un automobilis kļuva nevadāms, viņš iešāva sev galvā.

“Tas sākās ar vienu traģēdiju un beidzās, citam cilvēkam izdarot pašnāvību. Mēs būtu gribējuši mierīgi aizturēt Stīvu un pa īstam parunāt ar viņu par to, kāpēc tas notika,” sacīja Klīvlendas policijas priekšnieks Kelvins Viljamss.

Konsultants darba jautājumos Stīvenss, kurš bija strādājis ar pusaudžiem un jauniešiem, tika meklēts par slepkavību pēc 74 gadus vecā pensionētā strādnieka Roberta Godvina nošaušanas.

Upuris tika nošauts uz ielas, kad bija devies pastaigā un vāca alumīnija skārdenes.

Videomateriāls, kurā fiksēta slepkavība, bija pieejams trīs stundas, līdz tas tika aizvākts.

Citā video, kas arī tika publicēts “Facebook”, Stīvenss apgalvoja, ka pastrādājis vēl citas slepkavības. Tomēr policijas izmeklēšanā tika noskaidrots, ka 74 gadus vecais Roberts Godvins ir vienīgais upuris.

Stīvenss iepriekš bija sodīts par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, bet smagus noziegumus nebija pastrādājis.

Izmeklēšanas sākotnējā posmā detektīviem izdevās sazināties ar aizdomās turamo pa telefonu. Viņi mēģināja pārliecināt Stīvensu padoties, taču nesekmīgi.

Stīvensa meklēšanas laikā viņa ģimene sadarbojās ar varasiestādēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+