Latvijā
Kriminālziņas

Slepkavība Ogres centrā. Ar nazi savaino arī bojāgājušā tuvinieci1


Ilustratīvs foro
Ilustratīvs foro
Foto-Fotolia

Vakar Ogrē aizdomās par 41 gadu veca vīrieša slepkavību Valsts policija turpat nozieguma vietā uz ielas aizturēja aizdomās turēto personu. Vīrietis ar nazi letāli ievainojis savu paziņu un savainojis arī bojāgājušā tuvinieci, kura bija centusies atvairīt uzbrukumu.

Vakar, 3. septembrī, ap pulksten 20.50 Valsts policija saņēma informāciju no vietējiem iedzīvotājiem, ka Ogrē, Brīvības ielā, pie veikala kāds vīrietis ar nazi uzbrūk citam vīrietim un jau ir viņu ievainojis.

Notikuma vietā nekavējoties ieradās Valsts policija. Ogres novada pašvaldības policisti, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi. Pie veikala atradās 1977. gadā dzimis smagi sadurts vīrietis, kā arī 1955. gadā dzimusi sieviete ar durtām un grieztām brūcēm galvā un kaklā. Mediķi cietušos nogādāja ārstniecības iestādē, kur diemžēl vīrietis no gūtajiem ievainojumiem mira.

Aizdomās par minētā nozieguma izdarīšanu likumsargi turpat nekavējoties aizturēja 1990. gadā dzimušu vīrieti, kurš līdz šim nav nonācis policijas redzeslokā par krimināliem noziegumiem.

Policija ir ieguvusi informāciju, ka pirmdienas vakarā 1977. gadā dzimušais iedzīvotājs kopā ar savu 1955. gadā dzimušo tuvinieci atbraucis uz konkrēto adresi un abi izkāpuši no automašīnas. Tur viņi sastapuši abiem pazīstamo vīrieti, kurš uzsācis konfliktu, meties virsū savam paziņam, ar vienu roku viņu sitot un ar otru roku nodarot miesas bojājumus ar nazi. Cietušā tuviniece centusies viņu aizsargāt, taču ļaundaris ievainojis arī sievieti. Notikušajam bijuši arī vairāki aculiecinieki, kuri centušies nomierināt satrakojušos vīrieti un atvairīt viņa uzbrukumus.

Aizturētajam iepriekš konstatēti garīga rakstura traucējumi. Sestdien, 1. septembrī, mediķi vērsās Ogres iecirknī ziņojot, ka ir saņēmuši informāciju no kādas vīrieša radinieces par to, ka viņš uzvedas agresīvi un neadekvāti. Drošībai uz notikuma vietu līdzi mediķiem tika nosūtīti Ogres novada pašvaldības policisti. Ņemot vērā, ka tobrīd vīrietis bija adekvāts un neapdraudēja ne sevi, ne citus, mediķi nekonstatēja, ka viņam nepieciešama hospitalizācija.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā un drīzumā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu šai personai.

Cietusī sieviete pēc gūtajiem ievainojumiem turpina ārstēties.

Šobrīd saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta – par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Zināma jaunās Carnikavas baznīcas celtniecības vieta
13 stundas
LE
LETA
Latvijā
Novadu apvienība: Vairākas valsts iestādes joprojām strādā pēc veco rajonu principa
13 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Pastā nevar paskaidrot, kur palikušas jelgavniecei Baibai sūtītās bankas kartes 1
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
15 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
8 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
9 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
11 stundas