Latvijā
Novados

Slēpojot no kalna, pusaudzis uzduras uz zara un nopietni savainojas 16

LETA

Vakar Latgalē 14 gadus vecs zēns, slēpojot no kalna, uzdūries uz zara un savainojis iegurņa orgānus, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Savukārt Kurzemē slimnīcā nogādāts divus gadus vecs zēns pēc tam, kad viņš uz kājām uzgāzis karstas tējas krūzi. Zēns guvis abu pēdu apdegumus. Līdzīgs negadījums noticis arī Zemgalē, kur gadu vecs zēns uzrāvis sev virsū karstas tējas krūzi, applaucējot vēderu.

Tikmēr Vidzemē mediķi saņēmuši izsaukumu pie trīs gadus vecas meitenes, kura izkritusi no gultas un sasitusi galvu. Viņa nogādāta slimnīcā ar aizdomām par galvas smadzeņu satricinājumu.

Latgalē kāda divus gadus veca meitene nogādāta slimnīcā ar saindēšanos pēc tam, kad grauzusi nezināmas izcelsmes tableti.

Savukārt Vidzemē 61 gadu vecs vīrietis nokritis uz slidenas ietves. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar aizdomām par mugurkaula jostas daļas skriemeļu bojājumiem.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1223 izsaukumiem, no tiem 132 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

LA.lv