Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. janvāris, 2015
Drukāt

Slēpojot no kalna, pusaudzis uzduras uz zara un nopietni savainojas

LETALETA

Vakar Latgalē 14 gadus vecs zēns, slēpojot no kalna, uzdūries uz zara un savainojis iegurņa orgānus, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Savukārt Kurzemē slimnīcā nogādāts divus gadus vecs zēns pēc tam, kad viņš uz kājām uzgāzis karstas tējas krūzi. Zēns guvis abu pēdu apdegumus. Līdzīgs negadījums noticis arī Zemgalē, kur gadu vecs zēns uzrāvis sev virsū karstas tējas krūzi, applaucējot vēderu.

Tikmēr Vidzemē mediķi saņēmuši izsaukumu pie trīs gadus vecas meitenes, kura izkritusi no gultas un sasitusi galvu. Viņa nogādāta slimnīcā ar aizdomām par galvas smadzeņu satricinājumu.

Latgalē kāda divus gadus veca meitene nogādāta slimnīcā ar saindēšanos pēc tam, kad grauzusi nezināmas izcelsmes tableti.

Savukārt Vidzemē 61 gadu vecs vīrietis nokritis uz slidenas ietves. Vīrietis nogādāts slimnīcā ar aizdomām par mugurkaula jostas daļas skriemeļu bojājumiem.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1223 izsaukumiem, no tiem 132 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+