×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. janvāris, 2013
Drukāt

Slēpošanas trases noslogotas

Foto - LETAFoto - LETA

Nedēļas nogalē Latvijā notika trīs slēpošanas sacīkstes, noslogotas bija arī kalnu slēpošanas trases un ziemas atpūtas centri galvaspilsētā. Vakar Priekuļos risinājās Latvijas slēpošanas čempionāts un “Fana” tautas slēpojums, bet Riekstukalna trasē – “MySport” kausa pirmais posms.


“Rīgas sniega parkā”, kuru Mežaparka teritorijā veidojuši Žagarkalna speciālisti, līdz pusdienlaikam bija iznomāti visi 70 distanču slēpju komplekti, bet slēpotāju skaits sasniedza apmēram 150 cilvēku, jo daudzi ierodas ar savu inventāru. Parka pārstāvis novērojis, ka ļoti populāra bijusi bērnu apmācība grupās, tāpat arī šļūkšana ar kamerām, ar ko galvenokārt aizraujas jaunieši. Pilnīgi noslogoti bijuši slēpošanas un snovošanas instruktori. Tiek plānots vismaz par stundu pagarināt parka darba laiku, kas patlaban ir no desmitiem rītā līdz deviņiem vakarā.

Uzvaras parka slēpošanas trasē vakar ap pusdienlaiku atpūtās vairāk nekā 200 cilvēku, bija iznomāts viss slēpošanas inventārs un pārpildīta arī slidotava.

Liels apmeklētāju pieplūdums nedēļas nogalē bija vērojams arī Latvijas kalnu slēpošanas trasēs, kur diemžēl neiztika bez negadījumiem. Sestdien slēpošanas parkā “Ozolkalns” smagas politraumas guvusi 46 gadus veca sieviete. Viņa nogādāta slimnīcā pēc tam, kad krītot nobrauciena laikā bija lauzusi kājas, roku, kā arī guvusi smagus sasitumus. Dažādu veidu traumas vakar slēpošanas trasēs Vidzemē, Zemgalē un Rīgas reģionā guvuši vēl pieci pieaugušie. Nedēļas nogalē slimnīcā nokļuvuši arī slidošanas laikā traumēti cilvēki – 53 gadus vecs vīrietis guvis galvas traumu, savukārt 43 gadus veca sieviete krītot spēcīgi sasitusi roku.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+