×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
19. oktobris, 2017
Drukāt

Šlesera dēls nopelnījis gandrīz 11 miljonus eiro (55)

Foto LETAFoto LETA

Latvijas lielāko pelnītāju vidū šogad pirmo reizi iekļuvis bijušā politiķa Aināra Šlesera dēls Edvards, nopelnot 10,787 miljonus eiro, liecina laikraksta “Dienas Bizness” izdotais ikgadējais žurnāls “100 Latvijas lielākie pelnītāji”.

Tādējādi viņš Latvijas 100 lielāko pelnītāju sarakstā ierindojies 6.vietā. Žurnāls norāda, ka Šlesera dēls sarakstā iekļuvis pirmo reizi. Šo godu viņam sarūpējusi SIA “Regma 1”, kurā viņam pieder 70% kapitāldaļu. Pārējie 30% pieder Aināram Šleseram, viņa sievai un otram dēlam. Pērn “Regma 1” strādāja ar 15,41 miljona eiro konsolidēto peļņu. Uzņēmums oficiāli nodarbojas ar finanšu pakalpojumiem, taču peļņu ģenerējis vesels kompāniju tīkls.

Pirmo reizi Latvijas lielāko pelnītāju topā ir arī Ventspils uzņēmējs Olafs Berķis, kurš ar 21,516 miljonu peļņu ieņem 4.vietu.

Latvijas 100 lielāko pelnītāju saraksta 1.vietā otro gadu pēc kārtas ir interneta maršrutēšanas iekārtu ražotāja “Mikrotīkls” līdzīpašnieks Arnis Riekstiņš ar 32,531 miljona eiro peļņu, 2.vietu un 3.vietu ieņem “ABLV Bank” bankas īpašnieki Ernests Bernis (27,086 miljoni eiro) un Oļegs Fiļs (26,875 miljoni eiro).

Pelnītāju topa pirmajā desmitniekā ir arī Ventspils tranzītbiznesa pārstāvis Genadijs Ševcovs (5.vieta, 16,323 miljoni eiro), farmācijas holdinga “Repharm” padomes priekšsēdētāja Jeļena Ņikitina (7.vieta, 9,014 miljoni eiro), “Repharm” līdzīpašnieks Josifs Apts (8.vieta, 8,996 miljoni eiro), uzņēmējs Vladimirs Ivanikins (9.vieta, 8,82 miljoni eiro).

Latvijas lielāko pelnītāju desmitnieku noslēdz uzņēmējs Guntis Rāvis (7,885 miljoni eiro). Viņš ir viens no megapelnītāju saraksta veterāniem, norāda žurnāls.

Jau vēstīts, ka Latvijas miljonāru saraksta veidotāji šodien atklās valsts 100 turīgākos cilvēkus. Latvijas 100 turīgāko cilvēku saraksts tiks prezentēts plkst.11 viesnīcā “Bellevue Park Hotel Riga”, Slokas ielā 1, Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (55)

 1. Haha, ne nopelnījis bet ieguvis. Lai nopelnītu ir kas jāizdara.

 2. Cik tēvs iegūldīja lai dēls nopelnītu miljonu.

 3. nopelnījis???

 4. turpina iedzīvoties no tautiešiem salaupītā kapitāla,, paaudžu mantojums,,kas ienes ienākumus bērniem un ienesīs arī mazbērniem.

 5. Zemiski tā smieties par tiem cilvēkiem,kas godīgi strādājuši visu mūžu.Latvijā zadzēji,krāpēji ir vislabākie….un uttt.Kāpēc nav uzrakstīts ,cik jau nopelnījuši tie šlesera bērni,kas vēl autiņbiksītes…tie tak arī jau ļoti spējīgi…..

 6. Gudri bērni Šleseram! Žēl ka papucīts “bijušais” politiķis, – būtu pirmajā trijniekā.

  • Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

   3 A nav bijušie, bet esošie varneši – te prezidentiņš, te prokuroriņš, te… pašu virzītie un pašu princips – amatos likt “lielākos kretīnus”…

 7. VAI VINAM NO PRIEKIEM SIRDS NEPIETIEKAMIBA…VEL NAVA PIEMETUSIES…NU SKAIDRS……VINS VEL JAUNS TATAD VISSS VEL PRIEKSA

 8. vismaz vārdu “nopelnījis” nerakstītu …..

 9. Šlesers būdams ministra amatā negulēja bet lūkojās kur slikti guļ valsts īpašums, kuru arī slēpti pievāca.Tirdzniecības osta un citi aktīvi nes lielu peļņu kuru saņemt mācās dēliņš. Lai turpmāk pieaug miljonu skaits ģeometriskā progresijā ! Turīgi cilvēki kuri maksā nodokļus valstij noteikti ir vajadzīgi. Atbalstu to vēl savos 94.

 10. “””Šo godu viņam sarūpējusi SIA “Regma 1”, kurā viņam pieder 70% kapitāldaļu. Pārējie 30% pieder Aināram Šleseram, viņa sievai un otram dēlam. Pērn “Regma 1” strādāja ar 15,41 miljona eiro konsolidēto peļņu. Uzņēmums oficiāli nodarbojas ar finanšu pakalpojumiem, taču peļņu ģenerējis vesels kompāniju tīkls.””” – – – – – VAU – izrādās – Šlesers juniors situ pašu senioru, māmiņu un brāli! Kā pauž LA tautsaimniecības žurnālisti: “uzņēmums OFICIĀLI(!)” nodarbojoties ar finanšu pakalpojumiem. TAČU peļņu ģenerējis vesels kompāniju tīkls – vai “TAČU” nozīmē, ka “vesels kompāniju tīkls peļņu ģenerējis NEOFICIĀLI, vai kā? Un kādus tIEši finansiālos pakalpojumus piedāvā šī “Regam 1”??? Un KAM? Un KUR un KAD? – – – – Varbūt Armands Puče varētu papētīt, jo grāmata par “Venēcijas tirgoņiem” jau ir uzrakstīta, ne? Un, kā var tik traki pelnīt bankas ABLV īpašnieki?

  • Tas it tāds pats ”bizness” kā “Sadales tīkli” un falšās elektrostacijas ar OIK – šoreiz jau “Vienotības” vadītāja Arvila Ašeradena kā ”nezinīša” aizsegā…
   Tēma jau tā pati un mūsu valsts nauda jau tā pati – tikai veiklas roku ( papīru) kustības…un nekādas ražošanas , bet privāties banku konti briest…

 11. Mācoties,var paspēt miljonus “nopelnīt”?Kur ir tāda vieta,kur tik viegli nauda nāk?….dīvaini

 12. Nesmīdiniet,dēlina nopelnītie ,tētiņš sadalījis pa daļām,kā jau visi to dara,māsām,mātēm..jo kad nāks x stunda,vismaz kas paliks..dēliņam nenoņems!

 13. Ainārs bija sava dēla vecumā, kad aizbrauca uz Zviedriju, iemācījās valodu un tur nopelnīja pirmo miljonu, Bet ko jūs, kviecēji, tajā laikā darījāt? Viņš ienāca politikā jau kā miljonārs! Un nav dzirdēts, ka viņš būtu kādu apzadzis, tie bļāvieni, kas te skan, ir bez seguma. Lai šai jaukajai, saticīgajai ģimenei arī turpmāk veicās. Man prieks par viņiem! Un, esmu pārliecināta, ka valstij nodokļos viņi samaksā arī jūsu daļu. Ar tādiem kā jūs valsts sen būtu zaudējusi pastāvēšanas spējas, To pie dzīvības uztur tikai gudri un strādātgriboši cilvēki, pārējie prot riet un iekampt ikros.

  • Kā – nav dzirdēts… daudz kas dzirdēts un lasīts no Rīdzenes sarunām…kaut vai privātuzņēmumi Rīgas brīvostas teritorijā…kaut vai zemes īpašums Jūrmalā….

 14. Ar ko tad nopelnīja?Ar savu darbu?Vai tikai firmas peļņa,kura ir uz viņa vārda.Stāstiet par cilvēkiem,kuri paši,godīgā ceļā,ar savu darbu kļuvuši miljonāri,izveidojuši savu biznesu no nulles,nevis pie visa gatava nonākot.Neslaviniet oligarhus un viņu atvases,tas nav godīgi.

  • Tas gan ir simptomātiski, ka novēlējumu “lai veicās” rakstāt pagātnē… Jo šitie blēži agri vai vēlu būs pagātne.

 15. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  ne velti tēvs pašam prezdentam Vējonim pie labās rokas…

 16. letiņš, vienkārši letiņš Atbildēt

  Es ticu otrajai brīvvalstij, taču mani nepamet sajūta, ka tā par mani ņirgājas …

 17. Grūti turēties pretī Atbildēt

  Nabadzīgā valstī ar lielo naudu var viegli nopirkt gandrīz Visu ko vien grib jo atskan “Pērkiet no manis, pērkiet mani!” Kopēja solidaritāte.

 18. Rīdzenes sarunas atbilst patiesībai. Citādi tāds šmurgulis kaut ko tādu nevarētu nopelnīt.

 19. kupi – prodaj rullē ?

 20. ……..KAD AINāRIņAM ļIPA SāKA DREBēT,TAD AR STEIGU UZņēMUMU NORAKSTīJA PUIKIņAM ? Vai tur aug kājas tiem miljoniņiem ?

 21. 11 miljonus Latvijaa viņns varetu būt labakais mentors visai Latvijai

 22. “nopelnījis”.

  • puškins no Lejasciema Atbildēt

   nevis NOPELNĪJIS , bet NoZADZIS. sapuvis ĀBOLS NO SLIMAS ĀBELES TĀLU NEKRĪT. 2 lopi-fāters un dēls

 23. Nav jau žēl man tiešām, bet galvenais lai nesēž uz naudas maisa, investē darba vietu vai ražošanas radīšanā. Ainārs būdams pie varas 150 000 jaunu darba vietu solija, dēls ceru sapni piepildīs.
  Latvijai arī vajadzīgi miljonāri, skauģiem ne.
  Galvenais netaisiet miljonāri lielu pompu un nelielaties ar saviem miljoniem!

 24. Ar ko tā ,,Regma”nodarbojas?

 25. Ar ko tā ,,Regma” nodarbojas – darbības veids?

 26. Visi trīs skaisti un bagati .Prieks par viniem………….

 27. Cik visi trīs skaisti …………Ir uz ko paskatīties …….. un labi ka bagati Prieks par viniem……….

 28. Nopelnijis?

 29. Rīdzene Rebes meita Atbildēt

  Izvirzīsim Latvijas Lepnuma balvai?

 30. fāters prokrievisks mafiozi

 31. kaut kad jau šitos kretīnus sabāzīs cietumā,tā nevar būt,ka tauta slīgst nabadzībā,bet miljonāri aug augumā..šmurgulis!!!

 32. Vai jaunākā anekdote?

 33. Tāds pats salaga kā fāters

 34. ES teikšu tā, ka tie miljoni nav Šlesera dēla pelnītie. Tas ir katram skaidrs. Tie ir pārrakstītie paša tāva Šlesera miljoni, jo viņam aizmugurē velkas netīrība, kas ar laiku var izpeldēt.

 35. Kautkas man seit nedelec.Valstij naudas nav-bet milonaru uz musu mazo Latviju ir vairak neka lielas valstis.Intresanti no kadiem ienakumiem viniem rodas procenti.Laigan stulbs jautajums.Neviens nekad godigi neadbildes uz uzdotajiem jautajumiem.Taka nakoso gad var gaidit vel kadu milonaru.Vini tacu strada.Bet mes tusejam.

  • valstij naudas ir cik nevajag, ieņēmumi katru gadu pāri par 8 miljardiem. valstij tikai ar to terešanu problēma. kā ūdens caur sietu, nauda neturas. un tā noteikti nav oligarhu vaina, tie ir valdiba, ierēdņi, politiķi kas to naudu izšķiež. ne uz to koku rej

 36. Patiesībā tas ir nožēlojami. Mums pensionāriem, mediķiem, skolotājiem un bērniem nav naudas. Bet miljonāri tādā mazā valstiņā aug kā sēnes pēc lietus. Kauns!

 37. busim precizi:) nopelnija firma kuru tēvs pārrakstijis uz viņa vārda, puikam ar peļņu nav nekāda sakara

 38. Izskatās pēc salagas (pienapuikas).

 39. Tad jau šis jāliek Rungaiņa vietā.

 40. ha ha ha

Draugiem Facebook Twitter Google+