×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

Šlesers atstājis partijas “Vienoti Latvijai” vadību (7)

"Vienoti Latvijai" iepazīstina ar partijas misiju un galvenajiem mērķiem

Partijas "Vienoti Latvijai" saraksta līderis - partijas vadītājs Ainārs Šlesers piedalās partijas "Vienoti Latvijai" rīkotajā preses konferencē, kurā iepazīstina ar partijas misiju un galvenajiem mērķiem.

Kādreizējais Latvijas politikas smagsvars Ainārs Šlesers atstājis partijas “Vienoti Latvijai” vadību, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Partijas “Vienoti Latvijai” valdē darbojas personas, no kurām tikai vienai ir tiesības pārstāvēt politisko organizāciju atsevišķi. Iepriekš šis valdes loceklis ar unikālajām tiesībām bija Šlesers, savukārt kopš 10.februāra viņu “Vienoti Latvijai” valdē nomainījusi 1959.gadā dzimusī Inese Muhamberga.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, Muhamberga darbojas Rēzeknes pusē reģistrēto biedrību “Vienādas iespējas” un “Eņģeļi ar mums” valdēs. Saskaņā ar aģentūras LETA arhīva informāciju, 2014.gadā viņa saņēmusi “Latgales Gada balvu” nominācijā “Sirds cilvēks”.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, kopš 10.februāra pamainījušies arī citi partijas “Vienoti Latvijai” valdes locekļi.

Turpmāk politiskās organizācijas valdē kopā ar Muhambergu darbosies 1971.gadā dzimusī Ilga Karpova, 1953.gadā dzimusī Svetlana Romāne, 1965.gadā dzimušais Gunārs Spradzenko un 1985.gadā dzimušais Andris Tumiņš. Atšķirībā no Muhambergas, četri pārējie partijas valdes locekļi partiju varēs pārstāvēt tikai kopā ar vismaz diviem citiem valdes locekļiem.

Partija “Vienoti Latvijai” 12.Saeimas vēlēšanās ieguva 1,81% vēlētāju atbalstu. Toreizējais politiskā spēka līderis Šlesers intervijā aģentūrai LETA partijas vājo sniegumu skaidroja ar notikumiem Ukrainā – no turienes nākošais drošības apdraudējums vēlētājiem esot šķitis svarīgāks nekā “Vienoti Latvijai” piedāvātais nāciju izlīgums.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Beidzot!Reinkarnācija neizdevās!

  2. Šodien LRadio1 6-30 mazajās ziņās tika vēstīts, ka Šlosers ir vadījis Visu Latvijai;)) Latvijas radio ir jāsūta pensijā tos krabjus un krabenes, kas vairs nesajēdz ko lasa!

  3. Ziedonis teiktu-Klimpas vien…..

  4. “Kādreizējais Latvijas politikas smagsvars Ainārs Šlesers atstājis partijas “Visu Latvijai” vadību…” Kopš kura laika Ainārs Šlesers ir bijis partijā “Visu Latvijai”????!!! Vai varbūt tomēr atstājis partiju “Vienoti Latvijai”? Kurš šo rakstu ir ievietojis?

  5. Tajā partijā nekad nav bijis.Kā var atkāpties.

  6. Gatavojas jaunam uznācienam !

Draugiem Facebook Twitter Google+