×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Šlesers cer saņemt līdz 20% lielu vēlētāju atbalstu (11)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Partija “Vienoti Latvijai” Saeimas vēlēšanās cer saņemt 10 līdz 20% lielu vēlētāju atbalstu, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja minētā politiskā spēka līderis Ainārs Šlesers.

Šlesers atzina, ka viņa pārstāvētā politiskā spēka mērķis ir iegūt pietiekoši lielu atbalstu, lai varētu ietekmēt jaunās valdības aprises un arī, lai bez partijas nevarētu pieņemt būtiskus lēmumus. Šlesers pauda uzskatu, ka partija “Latvijas Attīstībai” varētu iegūt 10 līdz 20% lielu vēlētāju atbalstu, jo apmēram tik liela ir tā niša, kuru uzrunā partijas idejas. “Tiem, kas saka, ka trīs mēneši nav pietiekoši, gribu atgādināt, ka 2009.gadā, divus ar pusi mēnešus pirms pašvaldību vēlēšanām, es pieņēmu lēmumu kandidēt Rīgā, mēs ieguvām vairāk nekā 15% lielu atbalstu,” sacīja Šlesers.

Tikmēr partijas “Latvijas Attīstībai” līderis Einars Repše intervijā izteica cerību, ka viņa pārstāvētajam politiskajam spēkam izdosies pārvarēt 5% barjeru un iekļūt Saeimā. Repše norādīja, ka viņa politiskais spēks cīnīsies par to, lai iekļūtu parlamentā un pārstāvētu savas idejas. “Kas attiecas uz rezultātu – tas ir vēlētāju rokās. Mēs piedāvājam savus darāmos darbus,” sacīja Repše.

Jau vēstīts, ka partija “Vienoti Latvijai” premjera amata kandidātu paziņos pēc vēlēšanām, un to, kurš būs premjera amata kandidāts, noteiks saņemtās iedzīvotāju balsis. Bijušais Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Godmanis būs saraksta līderis Vidzemē, Aigars Kalvītis – Zemgalē, Jānis Jurkāns – Latgalē, Jānis Straume – Kurzemē, bet Šlesers būs saraksta līderis Rīgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Ceru uz vēlētāju prasmi izvērtēt šo putniņu!!! Runāt viņš prot par 9 mēmiem, bet darbi NEKO nav LABU PAVEIKUŠI!!!

 2. Tiepīgs kā āzis, āža ausis arī dabūs.

 3. Latvijā nav tika daudz naivo.

 4. Man ir jautājums, kāpēc LA tā reklamē Šleseru? Katru nedēļu viņa ģīmis rēgojas avīzes slejās! Laikam jau ir labi samaksāts, bet ļaužu prātu zombēšanai tiek izmantots Grigules scenārijs.

 5. Cerība mirst pēdējā, kaut gan Latvijā muļķu (šoreiz domāju vēlētājus) nekad nav trūcis. Ne tikai gribules ievēlēšana ir pierādījums

 6. Labi,ka vismaz cer.

 7. Ainārs var saņemt sapuvušu voblu pa mordu.

 8. Vienu testu jau vēlētāju muļķība neizturēja, Grigule sēž Eiroparlamentā, tāpēc es vairs nebrīnītos arī par šo.

 9. Šo runas vīru,labāk redzē ejam prom nekā nākam.

 10. Tas ir tests Latvijas vēlētāju muļķībai.

 11. Cerībās tik laiku vadu –
  Ja ne šo, tad citu gadu…
  (A.Šlesers)

Draugiem Facebook Twitter Google+