×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. decembris, 2013
Drukāt

Šlesers grib veidot jaunu valdību, kura var sēdēt pie viena galda ar Putinu (23)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ainārs Šlesers, kurš paziņojis par savu atgriešanos politikā, pēc nākamajām Saeimas vēlēšanām, kas būs rudenī, grib veidot jaunu valdību, kura var sēdēt pie viena galda ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

“Mums nav ko baidīties no kaimiņiem austrumos. Ir nepieciešama valdība, kurā var pie viena galda sēdēt ar Putinu un vienoties. Valdībai jāskatās pragmatiski. Jāveido jauna koalīcija, kuras durvis ir atvērtas ikvienam,” sestdien partijas “Vienoti Latvijai” kongresā savā vairāk nekā stundu garajā uzrunā sacīja Šlesers.

Politiķis teica, ka partija turpmāk spēs apvienot dažādu tautību cilvēkus, reizē skaidri nosakot, ka ar radikāli noskaņotiem politiskajiem spēkiem “Vienoti Latvijai” sadarboties negrasās. “Mums jāpasaka skaidri, ka mēs negribam strādāt kopā ar radikāļiem. Saukļi par to, ka krievi nāk, ir jāatstāj pagātnē. Mēs nedrīkstam būvēt nekādus dzelzs priekškarus,” uzskata Šlesers.

Uzrunā viņš pieminēja arī Zolitūdes traģēdiju, kā arī veltīja skarbus vārdus esošajai valdībai. “Tik naidīgas koalīcijas, kas ir bijušas pēdējo divu gadu laikā, vēl nav bijis. Latvija ir palikusi bez rīcībspējīgas valdības,” paziņoja Šlesers.

Viņš arī aicināja gan eksprezidentu Valdi Zatleru (Reformu partija), gan visu Reformu partiju nolikt deputāta mandātus, kā arī Valsts prezidentu Andri Bērziņu mudināja “nemuļļāties un nosaukt īsto premjera [amata] kandidātu”, kas, viņaprāt, ir Ventspils mērs Aivars Lembergs.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Pēc šādas loģikas Latvijas valdība, gluži kā 1940. gadā, jāveido Maskavā. Jo tikai pats Puķins var noteikt, kuri būs tie, ar kuriem viņš gatavs sēdēt pie viena galda.

 2. KAUT KAS ..!!! ŠLESERAM TIEŠĀM KAUT KAS SASOLĪTS!? VAI CILVĒKS CITĀDI NĀKTU ATPAKAĻ POLITIKĀ??? TO PAŠU SAKU PAR REPŠI!? VIŅŠ LAIKAM NEVIENU KOMENTĀRU PAR SEVI NAV LĪDZ ŠIM LASĪJIS?! TAUTA NAV IDIOTI KĀ VIŅI IEDOMĀJAS… TAČU VARU TEIKT, KA BŪS KAS PAR VIŅIEM BALSOS UN IZKAISĪS VĒJĀ SAVAS TIK DĀRGĀS BALSIS…KAUT VAI TIE PENSIONĀRI, KURI DARBOJĀS VIŅU REKLĀMĀS??? Smadzeņu skalošana, liekas, vairs nedarbosies!!! Cilvēki ir noguruši no visa trakuma, kam iets cauri! CIK ILGI TRAKUMS VĒL VILKSIES, JA NEBŪS RADIKĀLU IZMAIŅU???

 3. Nākamo partiju buldozers dibinās Pitalovo- būs vēl tuvāk Putinam.

 4. Es neesmu sajūsmā par tādu valdību, kas gatava sēdēt Putina pagaldē.

 5. Jānis (slesers grib atgreizties uz prsr laikiem) Atbildēt

  tas izsklausās ka psrs laikos. mes taču esam EU un NATO, priekš kam mums butu jadiskutē par musu politiku ar kremli?
  Vai šlesers domā ka kads uz psrs laikiem grib atgriezties??

 6. riit no vienas bljodas un sedeet uz viena poda 🙂

 7. Laikam jau visiem cilvēkiem reizēm uznāk bērna prāts?..

 8. Bet vispār jau reketieri ir ar putjinu pie viena galda laikam sēdējuši:) Galvenais, ka viss taču nāk no iekšām:)
  Nobalsos tāpat visi. BAlsotājs balso emocionāli tajā dienā, pārsvarā. Tā ka, domājams būs brīnumi.

 9. Tas plaanpraatinjsh, aciimredzot, sev izvirziijis meerkji kljuut par sakraato miinusziimju rekordistu.

 10. Vakar lasot buldozera spārnoto vārsmu ,atcerējos anekdoti no brežņeva valdīšanas laika-sēž kremlī brežņevs abi ar Amerikas prezidentu un tusē pie klāta galda ,vienbrīd amerikānis prasa ,kas tur zem galda knosās-pjos?,brežņevs atmet ar roku un atbild-tam ņe pjos ,a voss!

 11. Interesanti būtu redzēt pie viena galda Putinu un idiotu ar inicitīvu…

 12. Tikai tādēļ vien?

 13. Ko tādu slesars var pārdot, lai putlers ļautu bučot “pufaikas” stērbeli, “tautas” pārtijas cūkmenam tas savulaik izdevās.

 14. Nu redz, noraka savu partiju jau pirmajā vadīšanas dienā.

  • Noraka vai nē, bet dažus procentus balss nopurgās. Ja tādu izveidot vairāk – kādi 10% būs pazaudēti. Iespējams, atradīsies kāds lielāks, kas par to maksās – tāds tas projekts. Šlesers, Sudraba, Repše, Bordāns, …

 15. pēc lasītā bet labs Atbildēt

  Pie cara galda kalpi nesēž, ja nu vienīgi pagaldē kādu kaulu gaidot…Tā kā velts sapnis. Kaut kur lasīts.

 16. Laimonis Laimiņš Atbildēt

  Tā gan! Strauja dzīve Latvijā! nabaga
  Bērziņš, Kurš bez sirdsapziņas ēstiem atlaida
  Dombrovski, Kuru atraidīja
  Piebalgs, Kurš patrieca
  Pabriku, Kurš pavēlēja nepiedāvāt
  Dālderi, Kurš palūdza nepieminēt
  Kariņu, Kuram neatdevās
  Āboltiņa (meitenēm dažreiz „nedefinēti plāni”)…
  Pats Prezidents nu sēž Melngalvju būdiņā, raud un gaida, kad viņam uz paplātes piedāvās apmazgātu
  Rinkeviču vai arī pašu „mūsu
  Nilucīti…”

  Nabaga Bērziņš! Risina Svarīgu Valstisku Uzdevumu! – Ar ko gan trešdienās varēs uzraut Zolītes partiju???
  Andris: „Hēēēēē! Būtu forši, ja Niļuks trešdienās nāktu, tepat pāri sētsvidum, varētu savienot gan „Rīgas Mēriņu”, gan „Latvijiņas Premjeriņu”…, pie viena šis pieskatītu „Melngalvjus”, vai nav kas pielabojams, kādu lampiņu ieskrūvēt, es varētu tikmēr abus kaķēnus pieskatīt, uzdotu Premjerministram Ušakovam, lai tas iedala pietiekami naudiņas Rīgas Mēram Nilucītim… Hmmm – roka roku mazgā…. Hmmm, bet kā tad viņš… Hmmm papidinās finanses??? (čigāns savā mājā nezog? kur nu vēl pats Sev?), gan jau Šķēlīte, Šleserēns, Kalvjukiņš kaut ko izdomās…, ar padomu palīdzēs. Būs labi, pie viena zagšanu un korupciju novērsīsim – viena alga, kurā bikšu staras kabatā Naudiņa. Tik un tā „paša” (piedošanu Latvijas, Rīgas.)
  Tā Čepāne kaut ko klukst, ka „dāvinātam zirgam (premim)zobos neskatās”, bet gan jau, nebūsim pārlieku pedanti. Kurš Te Kungs!?”
  Skaista dzīve Latvijā!

  Vērot, saprast un klusēt par to, kas notiek Mūsu Mājās būtu krimināli. A.Bērziņa darbības Latvijā nav tikai, Viņu ievēlējušo, SC, ZZS politiskās atbildības sfēra. Šobrīd noticis Valdības Apvērsums, kuru veicinājušas arī Vienotības „darbības un bezDarbības”. Šobrīd A. Bērziņš jau atklāti ignorē un pārkāpj Satversmi. Šobrīd, jau ilgāku laiku, Latvija Briesmās.
  Vāciešiem ir teiciens: „Es nevaru tik daudz apēst, cik man gribētos izvemt” – tas par SC = ZZS = VienLatviešiem = Lešķinski-Šleseri = Bērziņu = Ušakovu = Sudrabu = Ameriku = Repši un vēl dažiem Kremļa Polittehnologiem …
  Bērziņš tiešām izpostīja “latvisku valdību”, kura negribēja vai nespēja izprast patieso savas eksistences jēgu, vai, izpildot “svešu vēju” pavēles, iznīcināja savu “ziedu pļavu – puķu dārzu ” . „Vienotība”, kas nesaprata, ka nevar bārstīt Dustu nekontrolēti sev visapkārt… Nesaprata, ka koalīcija ir Savienība, kurā katrs zieds – vērtība, kas savu burvību parāda tik KopKompozīcijā. Nesaprata vai negribēja saprast, ka „Pirra uzvaras” krāsmatas nav „apsolītā Paradīze”. Nesaprata, ka koalīcija nav „kaujas lauks”, „ķirurģisko operāciju zāle” , „ļauno Hobitu saiets” vai „Piraņju mielasta galds”.

  Koalīcijai bija jābūt Cienošu, Cienītu, Cienījamu KopDarbinieku, KopDarbu veicoša Kopa, kur darbus dara saskaņoti, ar pozitīvu vektoru un Dievu sirdī… Latvijas, tās Tautas un Nākamības vārdā.

  Un dienā, kad „manā rakstā aizskartie” sāks strādāt un domāt PAR Latviju, nevis PRET, es viņiem atvainošos un pateikšos. Un tici, man nepietrūks vārdu, Tos DAUDZINOT!

 17. Ak, mans Dievs! Nu, ceram stauta nav tik stulba un kārtejo reizi nekāps uz viena un tā paša grābekļa. Par to ka prezidents, berziņa kungs, gribētu lembergu redzēt premjera krēslā šaubu nav, bet sabiedrība tad viņu vēl vairāk apēstu. Un lemberga kunga valdību saeima neapstiprinātu.

 18. man liekaska tev draugs kautkas ir aizkritis ciet un steidzigi vajag griesties pie doktora

 19. Laimonis Laimiņš Atbildēt

  Lielas, ka slepkavas dēls Lešķinskis – Šlesers sajucis prātā, visu laiku runā par daudzām Nācijām Latvijā…

  Nācija (no latīņu natio — ‘cilts, tauta’) ir vēsturiski radusies cilvēku kopa.
  Nācijai ir raksturīga vienota politiskā, ekonomiskā sabiedrības struktūra. Tās locekļiem piemīt kopības un solidaritātes izjūta. Nācija ir nākamā tautas attīstības pakāpe, kad tā sasniedzot noteiktas organizētības, vienotības pakāpi, spēj izveidot savu valsti. Bez savas valsts tautu nevar uzskatīt par nāciju.
  Ļoti svarīga loma solidarizācijas un vienotības panākšanai ir valodai, vēsturiskajai apziņai, kultūrai, noteiktai dzīves teritorijai. Arī vienota reliģija var būt spēcīgs nācijas attīstības dzinējs. Nācijai tapšanas stadijā ļoti liela loma ir bijusi valodniekiem, etnogrāfiem, literātiem. Nācijas idejai ir ļoti svarīga loma nacionālisma ideoloģijā.
  Pastāv trīs pamatviedokļi par nācijas tapšanu
  • Sociobioloģiskais — nācijas tapšanas pamatā ir indivīdu bioloģiskā kopība.
  • Sociopsiholoģiskais — svarīga loma tiek piedēvēta iedomām, respektīvi, identifikācijai ar noteiktu nāciju.
  • Instrumentālais — nācijas veidošanās ir atkarīga pamatā no ekonomiskajiem un politiskajiem apstākļiem.

 20. Gan jau sēdēs ar’: Vova samta krēslā, bet Ainārs, kauliņu gaidot – uz tepiķīša pagaldē …

Draugiem Facebook Twitter Google+