×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. decembris, 2013
Drukāt

Šlesers kandidēs uz “Vienoti Latvijai” priekšsēdētāja amatu (10)

Foto - LETAFoto - LETA

Ainārs Šlesers sestdien kandidēs uz partijas “Vienoti Latvijai” priekšsēdētāja amatu, aģentūru BNS informēja partijā.

Saeimas ārkārtas vēlēšanās Šlesera “LPP/LC” parlamentā neiekļuva, politiskais spēks pārtrauca darbību, taču tagad Šlesers vēlas atgriezties lielajā politikā un iestājies “Vienoti Latvijai”.

Kongresā sestdien tiks lemts par partijas tālāko rīcību un stratēģiju pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām. Plānots ieskicēt partijas ideoloģiju un tālākās attīstības iespējas lielajā politikā.

“Vecā politika ir sevi izsmēlusi, mums ir vajadzīga jauna. Tā ir jāveido kopīgi visai tautai, izvirzot augstus mērķus, neapkarojot vienam otru, bet gan ieklausoties cits citā, dzīvojot saticībā un saskaņā. Mums ir jāstrādā, lai Latvija kļūtu par vienu no attīstītākajām un bagātākajām valstīm Eiropā. Latvijā ir vajadzīga jauna politika, kur nākotnes vārdā tiek slēgts nacionālais izlīgums,” paziņojis Šlesers, nosakot partijas mērķi nākamajā Saeimā veidot nacionālā izlīguma valdību.

Pašreizējais “Vienoti Latvijai” līderis Mareks Zeltiņš norāda, ka partija ir Rēzeknē dzimusi reģionāla partija, bet ar šo kongresu tā pieteiks sevi nacionālajā līmenī. “Lai izvirzītu augstus mērķus, aicinājām savās rindās politiķi Aināru Šleseru. Partijas valde ir arī izteikusi piedāvājumu Aināram Šleseram kandidēt uz partijas priekšsēdētāja amatu,” informē Zeltiņš.

Kongress notiks 7.decembrī Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja telpās, Palasta ielā 4. Tas sāksies pulksten 12.

“Vienoti Latvijai” iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās ievēlēta astoņās no desmit pašvaldībām, kur tā startēja. Partijas pārstāvji iekļuvuši Ilūkstes, Krāslavas, Viļakas, Viļānu, Madonas, Ropažu un Dagdas novadu domēs, kā arī Rēzeknes pilsētas pašvaldībā.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. balsis

  2. Šlesers ir no tiem, kuru pa vienām durvīm izmet – viņš pa otrām lien atpakaļ! Ne pārāk apgrūtināts ar zināšanām viņam viss rādās vienkārši.

  3. Šleser,atpūties,tu jau reiz biji tur.Pietiek!!!Mēs negribam tevi redzēt un dzirdēt……..

  4. Itys mudaks otkal tān terorizies Latgali i vusu Latveju?

  5. Vislabākais dārznieks ir āzis. Tas ir eksperimentāli pārbaudīts.

    • LPSR VDK 5. pārvaldē zināja, ka vislabākie “stukači” ir šizofrēniķi. Ambīcijas un kritiski zems pašnovērtējums, ir tieši tas, kas bija vispiemērotākais priekš čekas ziņotāja. Tāds visur lien kā “buldozers”.

  6. Vajag latgaļus pakāst? Un tikai …

  7. Ar šleseru jūsu partijai atliek vienīgi skuju taka.Tādus plānprātiņus,kas par viņu balsos ,diez vai Latvijā atradīsiet.

  8. Skaistulis un gudrinieks!

Draugiem Facebook Twitter Google+