Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Šlesers un Šķēle dibinās loģistikas uzņēmumu

Foto: LETAFoto: LETA

Ekspolitiķi Ainārs Šlesers un Andris Šķēle grasās dibināt loģistikas kompāniju.

To Šlesers atklāja Latvijas Televīzijas raidījumā “1:1”. Loģistikas uzņēmumu iecerēts dibināt ar kompānijas “Regma 101” starpniecību – attiecīgajā uzņēmumā, pēc ekspolitiķa teiktā, Šleseram pieder 60% kapitāldaļu, bet Šķēlem – 40%.

“Mani interesē izveidot lielu loģistikas transporta kompāniju kopā ar starptautiskiem partneriem gan Austrumos, gan Rietumos, kas varētu nākamo trīs četru gadu laikā kļūt par lielāko šāda veida uzņēmumu vismaz Baltijā,” sacīja Šlesers.

Viņš minēja, ka jaunais uzņēmums gada beigās darbosies ar pilnu jaudu, piesaistot arī citus biznesa partnerus.

“Lielāko daļu naudas [uznēmums] pelnīs, strādājot ārpus Latvijas. Pelnīsim Igaunijā, Lietuvā, Krievijā,” teica Šlesers.

Šlesers kopā ar Šķēli pirms desmitajām Saeimas vēlēšanām bija izveidojuši politisku apvienību “Par labu Latviju”.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+