Mobilā versija
+1.7°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
8. aprīlis, 2014
Drukāt

Šlesers un Šķēle dibinās loģistikas uzņēmumu

Foto: LETAFoto: LETA

Ekspolitiķi Ainārs Šlesers un Andris Šķēle grasās dibināt loģistikas kompāniju.

To Šlesers atklāja Latvijas Televīzijas raidījumā “1:1”. Loģistikas uzņēmumu iecerēts dibināt ar kompānijas “Regma 101” starpniecību – attiecīgajā uzņēmumā, pēc ekspolitiķa teiktā, Šleseram pieder 60% kapitāldaļu, bet Šķēlem – 40%.

“Mani interesē izveidot lielu loģistikas transporta kompāniju kopā ar starptautiskiem partneriem gan Austrumos, gan Rietumos, kas varētu nākamo trīs četru gadu laikā kļūt par lielāko šāda veida uzņēmumu vismaz Baltijā,” sacīja Šlesers.

Viņš minēja, ka jaunais uzņēmums gada beigās darbosies ar pilnu jaudu, piesaistot arī citus biznesa partnerus.

“Lielāko daļu naudas [uznēmums] pelnīs, strādājot ārpus Latvijas. Pelnīsim Igaunijā, Lietuvā, Krievijā,” teica Šlesers.

Šlesers kopā ar Šķēli pirms desmitajām Saeimas vēlēšanām bija izveidojuši politisku apvienību “Par labu Latviju”.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgākaLauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+