×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.2°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
28. janvāris, 2018
Drukāt

Šleseru jubilejā sumina bijušie premjeri un prezidents (67)

Foto - LETAFoto - LETA

Šonedēļ Rīgas centrā notika svinības par godu galvenajam Rīdzenes sarunu vaininiekam, uzņēmējam Ainaram Šleseram. Ekspremjeri, eksprezidenti, esošie un bijušie biznesa partneri pulcējās Rīgas viesnīcā uz vērienīgu pieņemšanu, svētdien vakarā vēstīja TV3 raidījums “Nekā personīga”.

A.Šlesera 48. dzimšanas un 25 gadu laulības jubileja notika nākamajā dienā pēc Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas gala ziņojuma nolasīšanas. Komisijas uzdevums bija izpētīt, vai A.Šlesera un viņa sarunu biedru rīcībā ir saskatāmas valsts nozagšanas pazīmes.

Šajā piektdienā viesnīcā “Hotel Roma” ienesa rekordlielu daudzumu pārtikas, ziņo raidījums. Uz “Otto Švarcu” brauca mūzikas instrumenti un akustiskā aparatūra. Bija paredzēts pasākums 100 cilvēkiem ar dejām, dziesmām un uzrunām. Pasākuma centrā – ekspolitiķis Ainars Šlesers.

Neliela nostaļģija pēc vecajiem “Par labu Latviju” laikiem bija vērojama šopiektdien Rīgas centrā viesnīcā “Hotel Roma”, norāda “Nekā personīga”. Ciemos bija sanākuši vecie cīņubiedri pie kādreiz tik ietekmīgā Ainara Šlesera.

Uz savu 48 dzimšanas dienu A.Šlesers bija saaicinājis plašu bijušo Pirmās partijas, “Par labu Latviju” un Rīgas domes cīņubiedru komandu.

Šleseru pagodināja viņa pēctecis Rīgas vicemēra amatā Andris Ameriks, bijušais Saeimas priekšsēdētājs, tagad “Latvijas gāzes” darbinieks Jānis Straume, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs un mērs Nils Ušakovs. Atnāca arī ekspremjeri Andris Bērziņš, Ivars Godmanis un brīvostas bijušais pārvaldnieks Leonīds Loginovs.

Plaši bija pārstāvēta bijusī Tautas partija. Tās dibinātājs un tagad A.Šlesera biznesa partneris Andris Šķēle, šīs pašas partijas Rīgas mērs Andris Ārgalis un premjerministrs Aigars Kalvītis.

Bija klāt arī bijušais Kuldīgas mērs, Tautas partijas pašvaldību ministrs, tagad “Dinamo Rīga” padomes loceklis Edgars Zalāns.

Drīz vien piebiedrojās arī gāzes biznesmenis un hokeja komandas “Dinamo” dibinātājs Juris Savickis.

Godināt kolēģi uzņēmēju bija atnākuši arī citi celtniecības uzņēmējs Guntis Rāvis, pārtikas uzņēmumu veterāns Ivars Strautiņš, “Grindex” īpašnieks Kirovs Lipmans, kā arī viens no “Jaunā Viļņa” rīkotājiem, Jūrmalas uzņēmējs Aleksandrs Šenkmans, kuram ir kopīga biedrība Jūrmalā ar A.Šleseru, Jūliju Krūmiņu un viņa juristu Jorenu Raitumu.

Bija atbraucis arī Jūrmalas viesnīcas “Baltic Beach Hotel” īpašnieks, ASV pilsonis Maikls Avrutins. A.Šleseru pagodināja arī bijušais “Latvijas Dzelzceļa šefs Uģis Magonis, tagad viņa partneris tranzīta biznesā.

Bija klāt arī ekspremjers Indulis Emsis un bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Raidījums norāda, ka svinības varēja noritēt pacilātā gaisotnē, jo dienu iepriekš darbu beidza izmeklēšanas komisija Saeimā. Tās uzdevums bija pārbaudīt, vai A.Šlesers organizējis valsts nozagšanu. Komisijas vadītāja deputāte Inguna Sudraba gala ziņojumā konstatēja, ka valsts nozagšana notikusi, bet ne A.Šlesera laikā.

Izmeklēšanas komisija nonāca pie secinājuma, ka KNAB negodprātīgi izmantojis izmeklēšanas iestādei dotās tiesības iejaukties cilvēku privātajās dzīvēs. A.Šlesera sarunu dalībnieki noklausīti, lai varētu viņus ietekmēt un diskreditēt.

Arī uz laikrakstu “Diena” mestā ēna noņemta. Komsija nerada pierādījumus faktam, ka avīzei slēpti īpašniekos bijuši vietējie biznesmeņi, arī žurnālisti nav ietekmēti. Toties komisija atklājusi citus medijus, kas negodīgi manipulē ar sabiedrisko domu. Vārdā gan tos nenosauca.

Pievienot komentāru

Komentāri (67)

 1. Lai dzivo temida >>> Atbildēt

  Daudzi atnāca, bet daži neatnāca.
  Manuprāt visus viesus vieno krāsa- melna, netīri sarkaniem pleķiem.
  Kāpēc neatnāca daži labvēļi un skolotāji ? Indriksons , Maizītis, Kalnmeijers u.c.?
  Pat Magonis atnāca !!!!! Pat viņš !
  Varbūt labvēļiem palika kauns, ka pilsonis nav sapratis vārda “godigums” būtību ????

 2. … Ir kada sena patiesiba par tiem kuri tik parliecinosi par savu bijuso un novecojuso taisnibu, kas ir bazeta uz bogus un pasnoteiktam tiesibam turpina atklati nirgaties par vinu apmulkotiem: ‘Tie, kas smies pedejie, smies gardak …’

 3. … Latviesu folklora ir iegajies kads teiciens par tiem kuri tik parliecinosi par savu novecojuso taisnibu bazetu uz bogus pastaisitaqm tiesibam turpina atklati nirgaties par vinu apmulkotiem: ‘Tie, kas smies pedejie, smies gardak …’

 4. … Latviesiem ir kads teiciens par tiem kuri vel tik atklati nirgajas par vinu apmulkotiem: ‘Tie, kas smies pedejie, smies gardak …’

 5. pērk muļķus par zagtu naudu…………………..

 6. Kur palika mans komentaars?

 7. Redzams viss oligarhu,vinu liidzbiedru,atbalstiitaaju pulks.Redzam,par kuriem nekad vairs nedriikst balsot.Kraapnieku un zaglu te ir daudz.

 8. Pēc pirmā tosta, ar Tiesas apsveikumu tur vajadzēja būt OMega vienībai.

 9. qqqqqqqqqqqqqqqqqqq Atbildēt

  Nu gan nozīmīga jubileja-48.!…,nāk vēlēšanas,jāapspriežas……..

 10. Arī prezidents!

  • A ko ta – mazaak par citiem nahaljavas un starp cienijamiem cilvekiem ( kaa tur Raikinam bija : “es tevi uvazhaju, tu mani uvazhajesh – mes ar tevi – uvazhajemie ljuji ) paziimeties gribas

   – un veel paraaadaa ta cik jubilarim :DDD

   Nu, shitaa Sudrabbbba !!!!!!!!!!!
   Visu gasudristvu caur komisiju lupataa izsmerejuse ( kaa smiltens pareizi teica ) !!!

  • nožēlojamais prezidents….

 11. Krievu valodā ir teiciens “tot tavo poznal i na pivo pozval”. Tagad būs jāiveido pie “Otto” slavas aleja. Par to varēs parūpētie tas Šermanis no JV

 12. NOZHEELOJAMAIS GOVERMENTKANTORIITIS ………… – SLINKUMS IR SKATIITIES, KAS PIE JUMS TUR VAIRAAK PAR VISIEM NAUDAS SANJEM 🙂 … sorry par CL

 13. O, kaa te ir – Laviiziite …. nabadziite …. pat ‘+/-” – nav iespejuse … KAUT FORMAS PEEC … iedibinaat – par ko nav jaabriinas pie pilnas programas peec minimalajiem izcenojumiem

 14. A Sudrabu kaa koo – kaa sveshkjermenis ……….. – paklau, shljeser – iemet kaut kur – no vienalgas kaadas vietas – ieziimeet, cik tie veej-vistu meeslu ierijeeju – ar visaam vaaajjgaspazhaam un paareejaa striipa – es NEKAD DZIIVEE UZ MEESLIEM prieksh beerniem – TAK – nekad neko neceltu .

 15. Pēc visu tautību sabiedrības vairākuma domām – te reklamēts zagļu, tumsoņu un nodevēju sabantujs

 16. Uzticam paļigs no "Saskaņ" Atbildēt

  Daudzi laimes Ainars! Jūs ir bijs visa laika labāks miņistrs un vot i tas ir tas, kāmdēļ daudzim patīk trītīt zobus. Mans priecājos, ka Jūsu varen plaši jubiļej Jumsim apkārt apgriezušies tik daudz domas biedru i pat drauga. Lai Jumsim liela veseļiba un Jusu Ineskai ar jaukijiem, labā audzinātajiem bērniem arī!

 17. pat Sicīlija ar visu savu mafiju no mums atpaliek… paskatāmies uz Godmaņpapu un Ilzīti Milzīti

 18. Daudz laimes Ainār! Jūs esat bijis visu laiku labākais ministrs un tieši tas ir tas, kādēļ daudziem patīk trīt zobus. Es priecājos, ka Jūsu jubilejā Jums apkārt ir tik daudz domu biedru un draugu. Lai Jums veselība un Jūsu Inesei un jaukajiem, labi audzinātajiem bērniem arī!

 19. Te nu mēs jauki redzam, kas bija un ir mūsu Latvijas valdošā ” e l i t e”, kas ir bijušie prezidenti ,premjeri,u,c. komunisti. Sudrabai un citiem “ūdens lējējiem” vajadzētu atmaksāt 6 mēnešu laikā iztērēto naudu, jo izmeklēšanas rezultāts ir “čiks”· Gandrīz pārsteidzoši, ka Sudraba nedejoja Šlesera ballē. Bet varbūt – tomēr????

 20. Ko jūs te rejat pastaliņas? Paši esiet kristāldzidri? Katrs var svinēt vai nesvinēt kur un kā grib. Un pilnīgi ne aizstāvot, ne pazīstot Šlesaru – ja jūs katrs pats būtu viņa vietā – jūs tā nedarītu ? – darītu, un kā vel darītu – tikai bail pat sev atzīties!

 21. Vēl tie vecie komūnisti un oligarhi paspirinājas, bet paši jau saprot, kā mēslaine viņus gaida. Drīz viņi Latvijai vairs kaitēt nevarēs. Laiks tagad jaunai latviešu paaudzei.

 22. Ja Latvija butu Tiesiska Valsts tad varetu viena reize savakt veselu baru ar Valsts budzeta izlaupitajiem.Interesanti vai kopejais cietumsods sanaktu ,nemot vera ka ari komerciala darbiba ja ta apdraud Valsts ieksejo vai arejo drosibu skaitas Valsts nodeviba,5000 gadu cietumsods ar mantas konfiskaciju.

 23. A ko jus cepaties! Pasi tak vinus savelejat ! Labak ar steigu atstajat so valsti, piedzivosiet mazak apkaunojuma!

 24. Mazliet skumīgi paliek, lasot šo rakstu. Nu labi,..tas būtu saprotams, ka bijušie premjeri un biznesa partneri – visa brandža sanākusi. Savējie, tā sakot. Bet, ja pat pēc visiem šiem sarunu skandāliem, kur viss ir skaidrāks par skaidru, neskatoties ne uz kādiem savējo ielikteņu komisijas slēdzieniem, VALSTS PREZIDENTS šo mafiozi pagodina ar savu klātbūtni, tad tiešām vairs nav ko teikt!

 25. -visi tiesājamie un klaboranti vienā čupā un vienā pūznī salīduši, būtu īsta valsts vara, īsta tiesa un īsta policija, varētu vienā reizā sagrābt visus kaitniekus reizē!

 26. sleser ko tu vari saviem bērniem mācīt vai tiešām tev vairs nav ne drusciņas godaprāta usirdsapziņa vai tiešām mūsu LATVIJA ir mēslu kaste diemžēl tu to spilgti pierādi bija laiks kad arī es tev ļoti ticēju

 27. ta vien prasijas nospiest sarkano pogu un cau

 28. Šie cilvēki grib valsts uzplaukumu,bet kādi to traucē.

 29. PĀRGUDRIE kas JUMS ir atļāvis nemīlot un apzogot TAUTU dziedāt mūsu himnu un skatīties uz mūsu karogu Varbūt tas viss maskēšanas nolūkos

 30. Sveicam Šlesera kungu jubilejā. Prieks par labu cilvēku un stipru ģimeni! Lai veselība un bizness ripo!

 31. TAGAD Latvijā ir tās pazudinātāju ziedu laiki???? Nebija ienākusi galvā doma, ka tāda apjoma ZAGĻUS cels godā un pat valsts prezidents ATĻAUSIES APSVEIKT DZIMŠANAS DIENĀ, PASPIEŽOT NETĪRO ROKU…..IR teiciens: TĀDS TĀDU ATROD….

 32. Sveiciens Šlesera kungam jubilejā! Lai laba veselība un veiksme biznesā! Varbūt laiks padomāt par atgriešanos politikā? Tikai komandu gan vajag savākt perspektīvu ar jauniem politiķiem. Lai veicas!

 33. Andris Bērziņš – kurš iebrauca pat ES makā. Ziemeļvalsts prezidents Ilvesa k-gs, kurš savu villu savā prezidentūras laikā izmantoja pilnīgi valsts interesēs savu daļu atmaksāja un Igaunijas finanšu ministrija gaidija no ES rēķinu par pārējo līdzekļu atmaksu.

 34. jūs ievērojāt, kā šie visi bandukāni ieņirdza par Ansi Pūpolu ?

 35. Tautai ir jāzin savi varoņi.

 36. 48 gadi – tas tiešām ir notikums kuru atzīmēt vajadzēja jau nugan vismaz ar nopelnu krustu. Vai tad draugi no prezidentu aprindām nevarēja to uztaisīt?

 37. pār Vesrīgu klīst čekas maisu rēgs,analogs par Eiropu klīst Komunisma rēgs…

 38. Elektroniskā variantā parādās nepārtulkotas reklāmas krievu valodā.

 39. valsts labuma ieguvēju saiets….. bija Rīdzene tagad Roma.

 40. vo sūdraba tur nebij ielūgta , vai šī veča neiederas pie tik smalkiem laupītājiem .

 41. Sudrabu neielūdza. Jā, nepateicība ir pasaules alga.

 42. cik komisijai par sho darbu samaksaaja???

 43. Svētai oligarhu aizstāvei šoreiz nācās iztikt ar ikriem un kūku, kas tika nosūtīti ar kurjerpastu!

 44. šimLatvijas izzadzējam tie kas kopojās šā jubilejā laikam lēma šlesenekļa pieminekļa uzcepšanu .

 45. Reksis ——- visi svarīgie Latvijas cilvēki praidā tika ievesti caur virtuves durvīm. PAr tām pašam durvīm jubilārs atstāja praida sanākšanu, par to ziņoja TV.

 46. Tas bija mēģinājums pirms apaļas jubilejas un spļāviens normāliem cilvēkiem tūlīt pēc Sudrabas “godīgās” izmeklēšanas .Suņi (šoreiz tie esam mēs)lai rej,mēs (Šlesers un co) ejam dziedādami ,dejodami tālāk.Viss turpinas.

 47. Brīnums ka lielprokurors un lieltiesnesis nebija, neaicināja vai neatnāca?

 48. Stipendiātu un poddeļņiku saiets. Te ir redzami Latvijas īstie izzdzēji, ko tā Visusvētā Jaunava Sudraba vārdiski nepieminēja, bet apzīmēja, kā LV valdošo klanu sistēmu, kas LV izmanto, kā resursu.

 49. Šlesers ir daunis un dauņu kompānijā uzturās. Pat tehnikumu nepabeidza, cirvis…

 50. Ja tiešām Vējonis bija šo mirstošo oligarhu sabiedrībā, tas viņam par labu nerunā.

 51. Ka Latvija šo gadu laikā nav attīrījusies. .. uzpeld…

 52. arī Uģis Magone, tad jau viss ir visaugstākajā, cienījamākā un godīgākajā kompānijā. Tāds tādu atrod.

 53. Šausmas! Viss Sudrabas oligarhu atmazgāšanas aizkulišu zieds kā uz delnas! Kā viņus vēl Latvijas zeme nes…

Draugiem Facebook Twitter Google+