×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. decembris, 2012
Drukāt

Slideno ceļu dēļ rekordaugsts cietušo skaits

Foto-LETAFoto-LETA

Krītot uz slidenajām ielām un ietvēm, pēdējā diennaktī dažādas traumas guvuši šajā ziemas sezonā rekorddaudz cilvēku – 16, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola. Visvairāk cietušo – 14 cilvēki – bijis Rīgas reģionā, bet pa vienam negadījumam noticis Latgales un Kurzemes reģionā.

Cietušie ir vecumā no 14 līdz 82 gadiem. Kā uzsver Vītola, ledus uz ietvēm piesalst un atkūst, cilvēki nepaspēj reaģēt vai arī nav pietiekoši uzmanīgi un krīt, taču tas neesot saistīts ar alkohola lietošanu. Cietušie guvuši kāju, roku vai galvas traumas.

Slēpojot Riekstu kalnā, kājas traumu piektdien, 28.decembrī, guvusi kāda 47 gadus veca sieviete, savukārt slidojot kāda 50 gadus veca sieviete salauzusi abas rokas.

Ar apsaldējumiem un atdzišanu slimnīcā nogādāti septiņi cilvēki, pārsvarā visi bijuši alkohola reibumā un gulējuši vai nu uz ielas, vai sniegā.

Negadījumā Liepājā cietis gājējs, kuru aizķērusi automašīna un kurš guvis smagu galvas traumu. Automašīna ar spoguli aizķērusi arī kādu 70 gadus vecu velosipēdistu, kurš kritis un guvis kājas traumu.

Vidzemē kāds vīrietis kritis pāri margām un guvis smagu galvas sasitumu.

Divas darba traumas gūtas mežā. 43 gadus vecam vīrietim uzkritis koks un viņš guvis smadzeņu satricinājumu, savukārt 38 gadus vecam vīrietim, zāģējot koku, tas uzkritis virsū un viņš guvis ļoti nopietnas galvas, kakla skriemeļu un žokļa traumas.

Kopumā diennaktī bijuši 1292 izsaukumi un tas ir par dažiem simtiem mazāk nekā svētku dienās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+