Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
18. februāris, 2016
Drukāt

Slideno ietvju upuri šodien veido rindu traumpunktā

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs attēls

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca (TOS) ceturtdien, kad Rīgā no rīta ietves bija apledojušas, piedzīvo būtisku pacientu skaita pieplūdumu, informēja slimnīcas reģistratūrā.

Ārsta palīdze Irēna Možajeva informē, ka līdz šim palīdzība sniegta 38 cilvēkiem, bet rindā gaida vēl 20. Cilvēki guvuši lūzumus, kā arī citas traumas. Četri cilvēki ievietoti slimnīcā.

Salīdzinoši dienu iepriekš TOS no astoņiem līdz četriem pēcpusdienā kopumā vērsās ap 25 cilvēkiem.

Prognoze liecina, ka ceturtdien dienas laikā un gaidāmajā naktī visā Latvijā iespējams sasalstošs lietus un apledojums, sociālajā tīklā “twitter” brīdinājuši “Latvijas valsts ceļi”.

Rīgas domes Satiksmes departamentā aģentūrai sacīja, ka ceturtdienas rītā tiek saņemtas sūdzības no iedzīvotājiem par slidenajām ietvēm Rīgā, savukārt uz ceļiem esot labāks stāvoklis, jo tie preventīvi jau nokaisīti agrās rīta stundās.

Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Ilze Dišlere norāda, ka par ietvēm atbild sētnieki. Visvairāk sūdzību esot par ietvēm ar bruģakmens segumu.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (2)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+