Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
6. decembris, 2014
Drukāt

Slideno ietvju dēļ nopietnas traumas guvuši pieci cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Apledojusi ietve.

Krītot uz slidenām ietvēm vai ielām, 5.decembrī traumas guvuši pieci cilvēki, bet vēl viens cilvēks pakritis uz trepēm sabiedriskā vietā un viens – uz mājas lieveņa, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vidzemē, paslīdot uz ielām, traumas guvušas divas sievietes – 75 un 92 gadus vecas. Lielākoties gūti lūzumi, piemēram, roku un ciskas kaula lūzumi. Vēl kāda 29 gadus veca sieviete līdzīgā negadījumā guvusi muguras traumu.

Savukārt Kurzemē 57 gadus veca sieviete, paslīdot uz ielas, lauzusi potīti, bet Latgalē 58 gadus veca sieviete lauzusi pleca kaulu.

Vēl kāds 18 gadus vecs jaunietis Vidzemē sabiedriskā vietā paslīdējis uz kāpnēm un kritis pa tām, laužot kāju. Vīrietis gan bijis iereibis.

Latgalē 13 gadus veca meitene lauzusi ciskas kaulu, paslīdot un nokrītot uz savas mājas lieveņa.

Vēl trīs cilvēki vakar guvuši ķermeņa atdzišanu. Vidzemē šādā stāvoklī pļavā atrasts 40 gadus vecs vīrietis, bet Kurzemē 60 gadus vecs vīrietis guvis ķermeņa atdzišanu, pavadot nakti uz soliņa.

Latgalē neparastā veidā ķermeņa atdzišanu guvis 78 gadus vecs vīrietis. Viņš gājis pirtī, bet pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ pakritis pie tās durvīm, kur viņu pēc vairākām stundām atraduši tuvinieki.

Kopumā mediķi vakar saņēmuši 1313 izsaukumus, no tiem 241 bijis saistīts ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (43)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+