Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
7. aprīlis, 2013
Drukāt

Sliktā uzvedībā vaino miega trūkumu


Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Miega trūkums ir galvenais iemesls bērna sliktai uzvedībai un nepaklausībai skolā, pārliecināta britu psiholoģe Tanja Bīrona, piebilstot, ka tādējādi par bērna nepaklausību skolas solā galvenokārt atbildīgi ir vecāki.

 

“Mēs atrodamies miega trūkuma krīzē, kas kaitē mūsu bērniem un jauniem cilvēkiem,” pārliecināta Bīrona, kura ar saviem pētījumiem iepazīstinājusi arī valsts medijus. Viņa secinājusi, ka aptuveni 65 procentiem bērnu ir miega trūkums, kas noved pie “palielinātas hiperaktivitātes”, kas savukārt kavē viņu “psihisko un garīgo attīstību”. “Un tajā vainojami vecāki, kuri neiemāca savām atvasēm laikus doties pie miera,” uzsver britu zinātniece. “Miega trūkums pusaudžiem var attīstīt depresiju, bērniem var zust koncentrācijas spējas un viņu sekmes skolā aizvien pasliktinās.”

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+