Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. aprīlis, 2013
Drukāt

Sliktā uzvedībā vaino miega trūkumu


Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Miega trūkums ir galvenais iemesls bērna sliktai uzvedībai un nepaklausībai skolā, pārliecināta britu psiholoģe Tanja Bīrona, piebilstot, ka tādējādi par bērna nepaklausību skolas solā galvenokārt atbildīgi ir vecāki.

 

“Mēs atrodamies miega trūkuma krīzē, kas kaitē mūsu bērniem un jauniem cilvēkiem,” pārliecināta Bīrona, kura ar saviem pētījumiem iepazīstinājusi arī valsts medijus. Viņa secinājusi, ka aptuveni 65 procentiem bērnu ir miega trūkums, kas noved pie “palielinātas hiperaktivitātes”, kas savukārt kavē viņu “psihisko un garīgo attīstību”. “Un tajā vainojami vecāki, kuri neiemāca savām atvasēm laikus doties pie miera,” uzsver britu zinātniece. “Miega trūkums pusaudžiem var attīstīt depresiju, bērniem var zust koncentrācijas spējas un viņu sekmes skolā aizvien pasliktinās.”

 

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+