×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
20. marts, 2016
Drukāt

Sliktākais ceļu stāvoklis svētdien Kurzemē un valsts centrālajā daļā

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Šorīt apledojums visvairāk apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Kurzemē un valsts centrālajā daļā, bet Vidzemē un Zemgalē atsevišķos rajonos no rīta bija migla, aģentūru LETA informēja “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

Šorīt braukšanas apstākļi ir apgrūtināti pa Tallinas šoseju no Berģiem līdz Gaujas tiltam, pa Vidzemes šoseju no Rīgas līdz Līgatnei un no Cēsu pagrieziena līdz Raunas pagriezienam, pa Rīgas apvedceļu no Baltezera līdz Saulkalnei, pa Daugavpils šoseju no Rīgas līdz Lielvārdei, no Jēkabpils līdz Ludzai, no Grebņevas līdz Špoģiem un pa Rēzeknes apvedceļu, pa Jelgavas šoseju no Jelgavas līdz Meitenei, pa Liepājas šoseju no Kalnciema līdz Anneniekiem un no Saldus līdz Grobiņai, kā arī pa Ventspils šoseju no Kūdras līdz Strazdei.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Kurzemē, kā arī Rīgas, Jelgavas, Krāslavas, Madonas, Ogres un Rēzeknes apkaimēs.

Šorīt ceļu uzturēšanas darbos tika iesaistītas 109 ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica slideno posmu kaisīšanu. Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi dienā vietām gaidāms neliels sniegs, tāpēc arī vēlāk ceļu stāvoklis var pasliktināties.

LVC autobraucējus aicina atcerēties, ka ceļi apledo strauji un nevienmērīgi, īpaši tas attiecas uz praktiski neredzamo melno ledu, kas rodas, sasalstot ūdens kondensātam. Visbiežāk tas var veidoties uz tiltiem, ceļu pārvadiem, mežos, kā arī ūdenstilpņu tuvumā.

LVC aicinām autovadītājus būt piesardzīgiem, it īpaši rīta un vakara stundās – svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+