×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
7. februāris, 2013
Drukāt

Sliktas ziņas Reformu partijai

Foto - LETAFoto - LETA

Godīgie Latvijas cilvēki mēnešiem ilgi neskaitāmas reizes norādījuši uz objektīvo nepieciešamību pārtraukt netaisno disproporciju koalīcijā, kad Reformu partija (16 deputāti) sagrābusies piecus ministru amatus, kamēr Nacionālajai apvienībai (14 deputāti) atmestas divas ministru vietas.

 

Reformisti, kurus atbalsta pāris procenti vēlētāju, ar taisnīguma idejām ņemdamies vairāk nekā Oļiņiete ar dievvārdiem, par to vien pasmīnējuši, kaut saprot, ka ne pārāk tikumīgi iedzīvojušies mantā un ietekmē, piecus mēbeļmeistara Gambsa garnitūras ozolkoka krēslus ieguvuši par malkas cenu. Tikām “mazie brāļi” no NA valsts un koalīcijas interešu vārdā uzupurējušies kā pacietīgi kukaiņi, pēc dabas būdami kautrīgi, muld šķērsām un garām par “ministru izvērtēšanu” tā vietā, lai parādītu buļļa temperamentu un pieprasītu arī citiem saspiesties, nepataisot savas šaurās intereses par svarīgākajām. Un tikai nevajag atsākt vilkt eņģeļu dziedāšanu par nokārtotiem papīriem, koalīcijas līgumā nostiprināto situāciju – nekas, nemūžam, Reformu runčuki, nestāv uz vietas! Ja politiķiem nav godaprāta, ja viss, ko uz viņiem pieklājīgi runā, ir tikpat nesekmīga performance kā misionāra ciemošanās pie cietpaurainiem, iesīkstējušiem mežoņiem, tad ir stiprāki sinepju plāksteri ārstēšanai, ir iespēja dot ie-šņaukt tabaciņu, profilaksei ieberzt ar ķiplociņu, lai veselais saprāts atgrieztos partijas smadzenēs.

Ja RP nepildīs godīgo cilvēku uzdevumu, tad būs spiesta lieta aizrādīt uzņēmējiem, lai tie neatsaucas lūgumiem nest ziedu šai partijai. Turīgiem ļaudīm tikpat lietderīgi būtu sākt mest naudu pa logu laukā vai izkaisīt kapos, kā eksperimentēt ar latu ieskaitīšanu reformistu kasē, jo izredzes, ka viņi turpmāk tiks pie varas, ir ārkārtīgi tuvas nullei.

Par laimi, jau pašlaik RP neziedo, tā ka pārliecināt nebūs grūti.

Acīmredzot nāksies skubināt Ingu Biti un pārējos piecus ar partijas kursu nemierā esošos deputātus vairs nevilcināties un neatlikt izstāšanos no Saeimas frakcijas, jo turpmāka atrašanās pussabrukušā graustā var būt kaitīga viņu veselībai.

Kā galīgais norēķins spiestā kārtā varētu būt secīgais aicinājums godīgiem vēlētājiem vairs nedot nevienu balsi partijai, kurā godaprāts novietots kaktiņā, kura ar visu iespējamo kontracepciju izsargājas Latvijā būt latviska, kura turēsies ar velniem, lai tikai īstenotu savu programmu, un mums pietiek pārsteigumu, kādā veidā uz āru izpaudīsies zatleriešu kangarisms. Vai viņi sametīsies uz vienu roku ar prokrieviskiem spēkiem vai balsos pret latvietības ierakstu pasēs. Ja RP neatkāpsies no savtīgajām interesēm un pašlabuma, ja nepiedalīsies absurdā stāvokļa likvidēšanā, tad pēc pašvaldību vēlēšanām kā svaigi cirsts kociņš piepulcēsies daudziem esošiem prauliem, un tas zatleriešiem neliksies aizraujošākais piedzīvojums ceļā uz eksistences pārtraukšanu. Vēl ir laiks pārdomāt, un dota iespēja sākt dzīvi ar jaunu kreklu un tīrām biksēm.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+