Mobilā versija
+14.7°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
14. septembris, 2016
Drukāt

Slikto meiteņu triki, lai pamodinātu VIŅĀ zvēru (2)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Vīriešiem arvien patīk “sliktās meitenes” guļamistabā. Bezkaunīgas, neķītras, valdonīgas, īstas velnenes. Viņas uzņemas iniciatīvu, pavedina, ķircina, sasien rokas, lai vīrietis nebūtu spējīgs ko iesākt, un valda pār viņu. Reizi pa reizei tas katrās attiecībās ir nepieciešams. Te būs daži ieteikumi, kā palēnām kļūt par tik ļoti iekāroto “slikto meiteni”.

Radoša priekšspēle. Laiks, kad pietika ar garlaicīgo misionāra pozu, ir beidzies. Gan jums, pieaugušajām sievietēm, kas jau labu laiku ir attiecībās, gan (un jo īpaši) jaunietēm, kurām izdoma strādā fantastiski. Pamēģini piesiet viņu pie krēsla, sasiet viņam rokas, nosēsties pretī un pašapmierināties. Labās meitenes tā nedara, tas ir slikto meiteņu gājiens. Viņš būs kā traks.

Biežāk augstpapēžu kurpes. Īpaši mājās. Iedomājies, kā viņš tevi ar skatienu apēdīs, ja ieraudzīs sarkanā piegulošā kleitā, melnās garajās zeķēs un pieskaņotās kurpēs uz, teiksim, 10 cm augsta papēža. Pastaigā viņam gar degunu kādu brīdi, pieliecies ko paņemt, apsēdies klēpī, un pēc brīža tu jau būsi aiznesta uz guļamistabu.

Noliec guļamistabā spoguli vai video kameru. Būs pašiem savs erotiskais video, ko nākamreiz varēsiet izmantot priekšspēlei, kā arī spogulis radīs… To grūti aprakstīt. Īpatnējas sajūtas. Taču ņem vērā – tas nav domāts, lai tu tuvības laikā meklētu savus defektus.

Jautājot noskaidro, ko viņš vēlas. Tas ne vien dos tev iespēju piepildīt viņa kvēlākos sapņus un fantāzijas, kļūstot par labāko sievieti viņa mūžā, bet arī stiprinās jūsu attiecību komunikatīvo pusi. Ielāgo – visas problēmas attiecībās rodas no nerunāšanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. KURSH pasūta latvju presē likt šitādus mēslus?
    globālie sabiedrības grāvēji? tie paši, kas stambulas konvencijas, bērnu un sieviešu tiesibas u.c. ģimenes un spēcīgas partnerattiecības graujošu politiku??
    FUuui…!! Cik nesmuki..

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+