×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
4. oktobris, 2013
Drukāt

Slikts garastāvoklis? Nopērc jaunas mēbeles!


Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Tagad arī Latvijā iespējams iegādāties galdu, pie kura var rakstīt ne tikai sēžot, bet arī stāvot. Atliek vien nospiest attiecīgo pogu, un datorgalds klusi rūkdams paceļas vai nolaižas tev vistīkamākajā augstumā. Vietējam tirgum pēc pasūtījuma šādas biroja mēbeles ražo SIA “Troja”. Komplektā ietilpst arī skapītis dokumentiem un neliela ar korķi pārklāta starpsiena, kas vienu no otras atdala divas blakus esošas darba vietas. Taču, ja rodas vēlme sarunāties, raugoties kolēģim acīs, starpsienas augstumu iespējams regulēt. Īpaši par šādu darba vietu priecājoties liela auguma cilvēki, kas citādi nekādi ērti pie datorgalda iekārtoties nespējot. Pilns komplekts šādu ērtību maksājot ap Ls 800.

Galdus, kas ir tik izturīgi, ka uz tiem varot droši dejot, un krēslus, kas kalpos gadus divdesmit, izstādē piedāvāja SIA “Wenden” – lielākais krēslu ražotājs Latvijā. Protams, dejot uz skaistā un dārgā ozolkoka galda būtu mazliet par traku, bet uz tāda, kas no bērza koka un kam stūros leņķdzelzis, tas jau izklausās ticami. SIA “Wenden” ar savu produkciju esot iekarojusi 80 procentus Somijas bērza krēslu tirgu. Un, tā kā somi mēbeles mainot vai nu ik pēc četriem pieciem gadiem, vai arī tad, kad slikts garastāvoklis, gadoties, ka mēbeles ar “Wenden” firmas zīmi Latvijā varot nopirkt arī lietoto, no Skandināvijas atvesto mēbeļu veikalos. Bet izstādes laikā klasiska stila ozolkoka galdu var nopirkt par Ls 380, bet moderna dizaina bērza galdu par Ls 240. Krēsli maksā attiecīgi Ls 74 un Ls 53.

SIA “Bolderāja serviss” izstādē piedāvāja košas un krāsainas mēbeles bērnudārziem. Skapīšus, galdiņus, gultiņas, plauktiņus un arī pārvietojamas, skaņu izolējošas starpsienas, kuras var izmantot, lai spēlējoties bērnu grupiņas cita citu netraucētu. Firma prezentēja arī trīsstāvīgu izvelkamu bērnu gultu, kas jau uzreiz iepatikusies pircējiem gan Latvijā, gan Skandināvijā. Krāsainie galdiņi dažādās komplektācijās – gan ar plastmasas, gan koka krēsliņiem.

Visiem interjeriem un gaumēm viegli piemērojamu, baltu, bērniem un jauniešiem domātu mēbeļu kolekciju “Style” izstādē prezentēja SIA “Daiļrade koks”, bet somu firma “Unikulma” bija domājusi par pieaugušo ērtībām un piedāvāja motorizētas gultas. Guļot šādā gultā un spiežot pults podziņas, iespējams baudīt masāžu gan kājām, gan galvai, gan mugurai, gan visam ķermenim kopā.

To var arī pacelt un nolaist vai izlocīt kā jūras viļņus – kā kurā brīdī tīkamāk. Šāda divguļama supergulta ar dubultatsperu kārtu un elpojošu matraci, kas gatavots no antialerģiskiem materiāliem, maksā 11 000 latu. Tā tiek gatavota pēc individuāla pasūtījuma, notestējot potenciālā klienta gulēšanas paradumus un svaru. Taču mazākas un vienkāršākas gultas, kas tiek gatavotas, ņemot vērā tikai gulētāja svaru, esot divreiz lētākas.

Izstāde “Baltic Furniture 2013” atvērta līdz 6. oktobrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+