Horoskopi un mistika
Ezoterika

Slikts laiks biznesam, naudas plūsmai, nepatikšanas, traumas un saslimšanas: ezotēriskais horoskops oktobrim0

Foto: Pexels

Līdz 19.oktobrim Lilita sirsnīgi draudzējas ar Neptūnu, un tas stimulē tumšo spēku ietekmi uz kolektīvo zemapziņu. Tā kā Venera ar Plutonu nekādi nevar sadalīt ietekmes sfēras, radīsies pārpratumi attiecībās. Nepārdomāti tēriņi. Arī Saules un Saturna savstarpējā rīvēšanās neko labu nesola līdz pat 12.oktobrim. Pastiprināsies valsts kontroles dienestu ietekme. Arī Mekurs ar Veneru saspringtās attiecībās ar Urānu līdz 15. oktobrim.

Abstraktās idejas ne īpaši labi saskanēs ar dzīves praktisko daļu. Strauja interešu maiņa. Kļūdas aprēķinos. Jābūt uzmanīgiem ar transporta līdzekļiem un elektroierīcēm. Nervu sistēma pakļauta lielai nestabilitātei. Sargiet augšējos elpošanas ceļus. Daudzi nevēlēsies pakļauties likumiem un ievērot normas. Konflikti draugu un radu lokā.

Otrajā dekādē labs laiks, lai sakārtotu, uzlabotu, pārskatītu attiecības ar pretējo dzimumu, kurās vairāk uzmanības jāvelta intīmai tuvībai un dzimtas turpināšanai. Līdz 18. oktobrim Saule veidos sekstila aspektu ar labvēli Jupiteru un būs saspringta ar Plutonu. Te darbosies labās gribas princips: ja vēlies labas pārmaiņas dzīvē, tad esi taisnīgs pret sevi un citiem. 14.oktobrī pilnmēness Auna zīmē ar Plutonu TAU – kvadrāta virsotnē raida spraigas, darbīgas enerģijas, kas veicina krasas un neatgriezeniskas pārmaiņas. Būtu svarīgi padomāt, kas ir svarīgākais – sadalīt prioritātes, pirms nolemjat rīkoties.

Trešajā dekādē no 23. un 31. oktobrim būs Marsa un Saturna kvadrāts, kā arī Saules un Urāna pretstāve. Slikts laiks biznesam un naudas plūsmai, nepatikšanas ar nekustamo īpašumu, traumas un saslimšanas. Šajās dienās nebūtu vēlams uzsākt biznesu un dibināt uzņēmumu. Mēneša beigās būs neparedzēti un pārsteiguma pilni notikumi. Turklāt Merkurs 31.oktobrī paliek retrogrāds līdz 20.novembrim. Skorpiona ietekmē jāsāk domāt, kas dzīvē, domāšanā un uzskatos būtu jāmaina, jāmeklē informācija, kas varētu palīdzēt izprast šos jautājumus.

Nozīmīgākie datumi – 3., 4., 8., 14., 28. un 31.oktobris.

Saistītie raksti
LA.lv