×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

Slimnīcā ar smagām traumām nogādā zīdaini; policija aiztur abus vecākus (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Jēkabpils slimnīcā ar smagām traumām trešdien nogādāts divus mēnešus vecs puisītis. Aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim aizturēti abi bērna vecāki, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldē (ZRP).

Policijā stāsta, ka trešdienas pēcpusdienā Jēkabpils iecirkņa policisti pēc Jēkabpils bāriņtiesas lūguma kopā veica ģimenes apsekošanu. Bāriņtiesas darbinieki bērnu ar vecākiem nogādāja Jēkabpils slimnīcas uzņemšanas nodaļā, kur konstatēts, ka bērnam ir nodarīti smagi miesas bojājumi. Bērns pašreiz atrodas slimnīcā Rīgā.

Rīgas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Romēna Namniece aģentūrai BNS pastāstīja, ka zīdainim konstatētas dažāda smaguma abu roku un kāju traumas, kas iegūtas vairāku iepriekšējo nedēļu laikā. Mazulis ievietots slimnīcas Ķirurģijas nodaļā.

VP ZRP norāda, ka ģimene pirms mēneša pārnākusi dzīvot uz Jēkabpili no Pļaviņu novada. Ģimene dzīvokli īrējusi, tās locekļi nav deklarējušies kā Jēkabpils iedzīvotāji. Bērna tēvs agrāk četras reizes tiesāts.

Uzsākts kriminālprocess par cietsirdību un vardarbību pret mazgadīgo. 1990. gadā dzimusī sieviete un 1985. gadā dzimušais vīrietis ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Plašāki komentāri izmeklēšanas interesēs pagaidām netiek sniegti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ka tādiem neliešiem dzimst bērni,kuri kļūst par mocekļiem savu vecāku dēļ.

Draugiem Facebook Twitter Google+