Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. februāris, 2015
Drukāt

Slimnīcā ar smagām traumām nogādā zīdaini; policija aiztur abus vecākus (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Jēkabpils slimnīcā ar smagām traumām trešdien nogādāts divus mēnešus vecs puisītis. Aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu zīdainim aizturēti abi bērna vecāki, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldē (ZRP).

Policijā stāsta, ka trešdienas pēcpusdienā Jēkabpils iecirkņa policisti pēc Jēkabpils bāriņtiesas lūguma kopā veica ģimenes apsekošanu. Bāriņtiesas darbinieki bērnu ar vecākiem nogādāja Jēkabpils slimnīcas uzņemšanas nodaļā, kur konstatēts, ka bērnam ir nodarīti smagi miesas bojājumi. Bērns pašreiz atrodas slimnīcā Rīgā.

Rīgas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Romēna Namniece aģentūrai BNS pastāstīja, ka zīdainim konstatētas dažāda smaguma abu roku un kāju traumas, kas iegūtas vairāku iepriekšējo nedēļu laikā. Mazulis ievietots slimnīcas Ķirurģijas nodaļā.

VP ZRP norāda, ka ģimene pirms mēneša pārnākusi dzīvot uz Jēkabpili no Pļaviņu novada. Ģimene dzīvokli īrējusi, tās locekļi nav deklarējušies kā Jēkabpils iedzīvotāji. Bērna tēvs agrāk četras reizes tiesāts.

Uzsākts kriminālprocess par cietsirdību un vardarbību pret mazgadīgo. 1990. gadā dzimusī sieviete un 1985. gadā dzimušais vīrietis ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā.

Plašāki komentāri izmeklēšanas interesēs pagaidām netiek sniegti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ka tādiem neliešiem dzimst bērni,kuri kļūst par mocekļiem savu vecāku dēļ.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+