×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. augusts, 2016
Drukāt

Slimnīcā bojāgājušā puisēna vecāki vēlas godīgu izmeklēšanu (8)

Foto-BKUSFoto-BKUS

Ilustratīvs foto

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (BKUS) bojāgājušā divus gadus vecā bērna vecāki vērsušies policijā un pieprasa tiesu medicīnas ekspertīzi, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Mīklainos apstākļos bojāgājušā zēna vecāki, aizvien negulda zemes klēpī mazo Markusu, par spīti tam, ka BKUS pārstāvji vairākkārt aicinājuši saņemt puisēna mirstīgās atliekas. Taču vecāku mērķis ir noskaidrot, kāpēc bērns slimnīcā nomira, ziņo raidījums.

Jau ziņots, ka 15.augustā, BKUS pēc operācijas pēkšņi miris divus gadus vecs bērniņš. Viņš no Vidzemes slimnīcas uz Rīgu pārvests, jo applaucējies ar karstu kafiju.

BKUS bērnu nolemts operēt, un viņš sagatavots operācijai. Vecāki apgalvo, ka pirms vispārējās narkozes ievadīšanas mazulim nav veiktas pārbaudes, piemēram, vai sirsniņa izturēs šādu slodzi.

No rīta, kad bērns sācis mosties no narkozes, viņam ap acīm parādījušies zili riņķi un arī lūpas kļuvušas zilas. Pēc tam viņš ieslīdzis bezsamaņā, un bērniņa dzīvību nav izdevies glābt.

Vecāki notikušajā nelaimē vaino mediķus, un šobrīd, gaidot uz godīgu izmeklēšanu, gatavi atlikt mazuļa apbedīšanu.

Uzreiz pēc notikušā slimnīcā uzsākta iekšējā izmeklēšana, kuru plāno veikt mēneša laikā.Pārbaudi sākusi arī Veselības inspekcija (VI).

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Lidzjutiba,tomer berni ir jaskatas un javakte nevis jalauj pakert visu kas pa rokai…nevajag vainot tikai arstus,jasak pasiem uz sevi skatities un tad uz citiem.. ja bkus ar arstiem ir ka ir,bet cik esam bijusi t.s. pec operacijas bija super attiekme pie dr. Viksnina ta ka sliktu neko nevaru teikt

  2. nabaga vecaaki,un protams zeel nabaga puiseena 🙁

  3. Mirušā zēna vecāki, par kompensācijas naudu,varēs netraucēti dzert savu rīta kafiju.

  4. Kada sakara vecaki atlava operet 2culas?

  5. Dēļ vienas izlietas kafijas krūzes nebūtu bērnu jāpārved uz Rīgu un jāveic steidzamu operāciju vispārējā narkozē. Kāpēc vecāki cenšas noklusēt, cik daudz tad nabaga bērns bija applaucējis. Ar apdegumiem tā gadās. Žēl, protams, bet nevajag vainot ārstus un sevi nemaz.

  6. Es te daudz ko nesaprotu cik tad to kafiju uzleja virsu ja vajag operaciju un kur bija berna vecaki ka vispar kas tads notika vai pasiem nebija jabut piesardzigiem ja ir mazs berns .Vai gadijuma nu grib vainu no pasiem novelt vai ari par sadu gadijumu gaida kadu kompensaciju bet bernu tacu neuzcels atpakal pie dzivibas kas tad te lidzes nekada nauda liktu vienreiz nabadzinu zemes klepi lai adusas

  7. Ko tad tie tišiņi grib sanēmt par tipisku apdegumu slimības iznākumu?

  8. vecākiem protams ka ērti visā ārstus vainot Atbildēt

    musu valstī par bērnu j\āatbild visiem-skolotājiem, ārstiem, sabiedribai, policistiem….. tikai ne bēra vecākiem, tiem nav nekādu pienākumu, nepieskatija, un gāja bojā, nu tad meklejam kam uzvelt vainu. bērns ko tagad aukšāmcelsies?

Draugiem Facebook Twitter Google+