×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Slimnīcā nogādā kareivīgi noskaņotu meiteni (3)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Vakar, 14. aprīlī slimnīcā nogādāta kāda kareivīgi noskaņota meitene, kura rupji lamājās un bija lietojusi alkoholiskos dzērienus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pusnakts RPP Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Spīķeru ielā, kur bija izcēlies konflikts starp vairākiem jauniešiem.

Ierodoties notikuma vietā, sastapti jaunieši un agresīvi noskaņota meitene, kura vairākkārtīgi centās iesist vienam no puišiem. Pamanot policijas tuvošanos, jauniete mēģināja nozust, ieskrienot tirgus teritorijā. Panākta, viņa policistiem skaidroja, ka konflikts izcēlies ar vienu no jauniešiem, kura somai viņa netīšām uzsēdusies, pēc tam arī sākusies grūstīšanās.

Veicot personas datu pārbaudi, konstatēts, ka meitene ir mazgadīga. Uz policijas darbinieku norādēm par atrašanos publiskā vietā tik vēlā vakara stundā, meitene paskaidroja, ka nevēlas doties mājās un dzīvesvietas adresi atteicās nosaukt.

Sarunā ar likumsargiem meitene lietoja necenzētus vārdus, vēlējās pamest notikuma vietu un izmētāja savas personīgās mantas, starp kurām pamanītas arī šķiltavas un cigaretes.

Kareivīgi noskaņotā meitene nogādāta krīzes centrā, taču sakarā ar to, ka bērns, iespējams, bija lietojis alkoholiskos dzērienus, izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi, apskatot jaunieti, nolēma viņu hospitalizēt.

Informācija par notikumu nodota Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vecāki saucāmi pie atbildības. Drošvien pielējušies ar ļergu un skatās krievu TV pornogrāfiju.

  2. Vai tik tā nav rupekle no Bolderājas, kura špļaudās, lamājas un meklē veci?

Draugiem Facebook Twitter Google+