Latvijā
Kriminālziņas

Slimnīcā nogādāta meitene, kuru ģimenes konflikta laikā piekāvis tēvs2


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto no Pixabay.com

Svētdien, 19. augustā, piedzērušos vecāku konflikta laikā cietusi abu meita, kurai tēvs iesitis, kad viņa mēģinājusi aizstāvēt māti, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Pulksten 14.25 RPP Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu vardarbīgu ģimenes konfliktu Bolderājā. Uz notikuma vietu norīkota tuvākā RPP autopatruļa.

Likumsargi pie norādītā daudzdzīvokļu nama sastapa izsaucēju un raudošu meiteni. Sieviete pastāstīja, ka, nākot mājās no veikala, sadzirdējusi kliedzienus no kaimiņu dzīvokļa. Tanī brīdī no nama izskrējusi meitene. Bērns raudāja un pastāstīja, ka tēvs sitot māti. Meitene mēģinājusi māti aizstāvēt, bet tēvs sācis sist arī viņu.

Policisti devās uz norādīto dzīvokli, taču varmāka kategoriski atteicās atvērt durvis. Līdz ar to uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas (VP) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki.

Nedaudz vēlāk notikuma vietā ieradās mediķi, kuri nolēma meiteni hospitalizēt.

Drīz pēc tam, ierodoties Valsts policijas darbiniekiem, durvis atvēra manāmi iereibusī meitenes māte. Pie tām piesteidzās arī vardarbīgais kungs. Aplūkojot sievieti, ievērots asins izplūdums galvas kreisajā pusē. Izjautājot abus konfliktā iesaistītos vecākus, viņi skaidroja, ka viņu vardarbīgās attiecības neesot policijas darīšana. Atkārtoti izjautājot sievieti par notikušo, viņa pēkšņi pagriezās pret savu mīļoto un viņam iesita pļauku, policistiem skaidrojot, ka konflikts ar to arī esot nolīdzināts.

Izsaukta vēl viena Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde. Mediķi sievieti apskatīja un viņai ieteica doties uz slimnīcu, taču iereibusī kundze no hospitalizācijas atteicās.

Lai gan cietusī neizteica pretenzijas par mīļotā rīcību, bērns tēva vardarbīgās uzvedības dēļ bija cietis, līdz ar to viņš tika aizturēts un nogādāts VP. Vienlaikus likumsargi saņēma informāciju, ka meitenei kādu laiku būs jāuzkavējas ārstniecības iestādē.

RPP sastādīja lēmumu par bērna nošķiršanu no ģimenes un to nodeva VP darbiniekiem turpmākai lietas virzībai. Šajā gadījumā meitene pēc slimnīcas apmeklējuma nedosies atpakaļ uz mājās, bet gan uz krīzes centru.

LA.lv