×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. augusts, 2014
Drukāt

Slimnīcā nogādāti septiņi kukaiņu sadzelti cilvēki (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Vakar slimnīcā nogādāti septiņi cilvēki, kurus sadzēluši indīgi kukaiņi, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) speciāliste Sanita Malēja.

Latgalē 75 gadus vecu sievieti sadzēluši vairāki kukaiņi, kamēr viņa pļāvusi zāli. Zemgalē 75 gadus vecu vīrieti sadzēlis sirsenis, savukārt Kurzemē 19 gadus vecu meiteni sadzēlušas vairākas lapsenes.

Vairāki cilvēki vakar arī krituši no mednieku torņiem. Kurzemē no aptuveni piecu metru augsta medību masta kritis 57 gadus vecs vīrietis. Viņš guvis iekšējo orgānu bojājumus un lauzis ribas. Vidzemē 56 gadus vecs vīrietis kritis no 2,5 metru augstuma, tornim lūstot. Viņš nokritis uz muguras un nogādāts slimnīcā ar krūškurvja sasitumiem. Kāds 43 gadus vecs vīrietis Vidzemē savukārt kritis no aptuveni piecus metru augstuma, labojot torni. Vīrietis slimnīcā nogādāts ar kājas lūzumu.

Kurzemē kāds 52 gadus veca sieviete kritusi pa kāpnēm no otrā stāva un nogādāta slimnīcā ar aizdomām par mugurkaula lūzumu. Sieviete bijusi alkohola reibumā. Latgalē 34 gadus vecs vīrietis labojis jumtu un kritis no kāpnēm salaužot roku. Vidzemē slimnīcā nogādāta arī kāda 13 gadus veca meitene, kura salauzusi roku, izkrītot no šūpolēm.

Latgalē kāds 55 gadus vecs vīrietis guvis darba traumu kokzāģētavā. Zāģējot atlecis koka gabals, kas viņam savainojis seju. Vīrietis nogādāts pie speciālista ar vaļēju apakšžokļa lūzumu.

Vēl slimnīcā vakar nogādāti divi tā dēvētā spaisa lietotāji. Viens no tiem bijis 21 gadu vecs vīrietis Rīgas reģionā, bet otrs 14 gadus vecs zēns Zemgalē.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1239 izsaukumus, no kuriem 262 bijuši saistīti ar dažāda rakstura traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kuldīgā vairākiem cilvēkiem iekodušas blusas. Kur griesties pēc palīdzības?

Draugiem Facebook Twitter Google+