Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
8. augusts, 2015
Drukāt

Slimnīcās nonāk 10 karstuma upuri

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 7.augustā, medicīniskā palīdzība sniegta desmit karstuma upuriem, aģentūra LETA uzzināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

No Rīgas reģiona slimnīcā nogādāta kāda 77 gadus veca sieviete, kas vairākas dienas uzturējusies nevēdinātā dzīvoklī. Dzīvoklis bijis saules pusē, tas nav vēdināts un sieviete guvusi karstuma dūrienu.

Kāds vīrietis Vidzemes reģionā karstuma dūrienu guvis, jo ilgstoši gājis pa ceļu, esot tiešā saulē. Bet 50 gadus vecs vīrietis Vidzemes reģionā slimnīcā nogādāts, jo atradies ilgstoši uz jumta un bijis alkohola reibumā. Arī viņam konstatēts karstuma dūriens.

Karstuma dūrienu guvusi arī sešus gadus veca meitene Latgales reģionā, kura ilgstoši atradusies uz ielas laikā, kad spīdējusi saule. Tāpat cietusi piecus gadus veca meitene Kurzemes reģionā.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+