×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
27. marts, 2014
Drukāt

Slimnīcā nonāk 12 gadus vecas gaisa atsvaidzinātāja ostītājas (2)

Foto: shutterstockFoto: shutterstock

Zemgalē slimnīcā trešdien nonākušas divas 12 gadus vecas meitenes, kuras saindējušās, ostot gaisa atsvaidzinātāju, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Abas meitenes, atrodoties uz ielas, plastikāta maisiņā pūtušas gaisa atsvaidzinātāju un tad likušas klāt tam seju, lai ostītu izgarojumus.

Šo nodarbi pamanījuši garāmgājēji, kuri izsaukuši mediķus, kas abas pusaudzes nogādājuši slimnīcā. Tur viņām konstatēta toksiska saindēšanās.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģējis uz1082 izsaukumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Esmu meite par kuru ir rakstīts! Atbildēt

  Es nesaprotu kāda jēga visuuu šito mēslu rakstīt, visās ziņās un t.t. jūs sākumā pajautājiet citiem (man) vai es vēlos lai par mani rakstītu visuuuurrrr…. Es nebiju saindējusies, jakas… un jāāāā es to stulbo gaisa atsvaidzinātāju ielpoju tikai 2 reizes, un tie gājeji i stulbi, viņi paši pīpēja u ndzēra alhaholu!
  Tagad visus POLICIJA arestē par to ka smēķē, un dzer, bet kādā sakarā policija var smēķēt un dzer un viņiem nekas nebūs, klausaties ja jau visiem Latvijas iedzīvotājiem noteikumi ir vienādi, tad kāpēc policijaj tas navvv??? Kādā sakarā tagad autobusi maksā 1eiro, es skatos tie kas to izdomāja ir ļoootiii bagāti? Bet jūs to pajautājieet citiem, vai viņiem ir nauda kabatāā? Tagad cilvekiem nāksies apmaksāt autobusu, bet neja taij vietā nopirkt maizi! Bet jūs variet iedomāties kā tiem vecajiem klājas? Tad kad viņi aiziet pensijā, Tu domā ka viņš ie priecīgs? Es domāju ka nēē, viņam jau tad būtu labak visu mūzu strādāt nekā nodzīvot pēdējās dienas ar 3 kapejkām.. Jammm prezidets i stiprrs, gudrs, smuks, bet vai viņš varēs noturēt Latviju, protams ka nēēē, viņš turās tikai paldies krievijaj(jūs vell visi latviešu sūzatiees uz krieviem, bet paldies viņiem Latvija pastāv) Bet tā tas jūsu prezidents neko nevar izdrīt, viņš laikam tagad sūž savā dīvānā ar kājām gaisā skaita savuu nauduu, dzer kokteli, kāmēr jūs šeit cīnaties lai izdzīvotu… Padomājiet cilvēki, Latvija tas vārds nenozīme ka šeit ir tikai LATVIEŠI, bet te var arī būt citu tautību cilvēki, visi latviši domā ka viņi šeit karaļi, es esmu kriviete, bet vinkārši mācos latviešu skolā, un ziniet man ir pretīgi mācīties ar savu klasiii, viņi pēc tādiem stulbeņiem izskatās!
  Labi visss, bet es vel varētu daudz ko pateikt, bet man apnika rakstīt!
  __Aizdomājatie__
  2014.0.13

 2. Nu viss, ņemam beisbola vāles un ejam izsist Drogas – tur taču tirgo “legālās narkotikas” – gaisa atsvaidzinātājus, no kuriem var apreibināties.

Draugiem Facebook Twitter Google+