Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. decembris, 2015
Drukāt

Slimnīcā nonāk baterijas norijuši bērni un jaunietis, kam rokās uzsprāgusi petarde

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Starpsvētku dienās slimnīcā ar dažādām traumām nonākuši vairāk cilvēku nekā caurmērā ikdienā, tostarp vairāki bērni.

Slimnīcā otrdien nonākuši divi piecgadīgi bērni, kuri norijuši diskveida baterijas, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola. Kurzemes reģionā bateriju norijusi meitene, bet Latgales reģionā – zēns.

Savukārt Kurzemes reģionā otrdien traumu guvusi kāda sešus gadus veca meitenīte, kura ar paliktni braukusi no piemājas kalniņa. Mediķi bērnam konstatējuši iegurņa traumu.

Arī apledojušās ielas bijušas par cēloni dažādām traumām. Zemgales reģionā cietusi kāda septiņus gadus veca meitene, kurai konstatēts rokas lūzums, bet Rīgā – 10 gadus vecs zēns, kurš guvis galvas traumu. Kurzemes reģionā uz apledojušām ielām cietušas 50 un 73 gadus vecas sievietes, bet Latgales reģionā – 54 gadus veca sieviete.

Traumu guvis arī kāds 19 gadus vecs jaunietis, kuram rokās uzsprāgusi petarde, radot smagas traumas. Negadījums noticis, kad jaunietis aizdedzinājis petardi un pārlieku ilgi turējis to rokā, kā rezultātā ierīce eksplodējusi.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD devās 1096 izsaukumos, no kuriem 166 saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+